Jump to content

Łatki do bety TT2 PL (TYLKO DLA TESTERÓW )


Yurek

Recommended Posts

W tym temacie będę wrzucał co jakiś czas (jak sie nazbiera :D) łatki do bety naszej polonizacji Tajnych ścieżek 2.

Łatki przeznaczone są dla beta testerów, poprawiają zwłaszcza liczne literówki, które podczas korekty wyłapuję w całym pliku. Stąd ważne jest wgranie tejże łatki, by nie zgłaszać potem błędu, który już jest poprawiony :). Łatki będą kumulatywne - każda następna będzie zawierała poprawki z poprzedniej.

W TYM TEMACIE NIE PROWADZIMY DYSKUSJI GDYŻ PO ZAKOŃCZENIU BETA TESTÓW ZOSTANIE ON USUNIĘTY JAKO NIEPOTRZEBNY !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeszcze chwilka - kobal już zakończył grę, powoli spływają jeszcze jakieś drobiazgi do poprawek. Na razie część testerów skupia sie na testowaniu wszelkich kwestów, by wykryć ewentualne braki i błędy ;) Cóż testowanie to ciężka praca i ktoś to musi zrobić, by reszta mogła spokojnie pograć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

UWAGA !!

Nowa łatka do bety polonizacji moda TT2.

Łatka jest kumulatywna i zawiera wszystkie dotychczasowe poprawki zawarte w poprzednich.

Ponieważ właśnie dziś skończyłem grać w Tajne ścieżki 2 w wersji PL, to mogę z całą stanowczością (i nieukrywana radością) stwierdzić, że polonizacja jest w pełni funkcjonalna http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/biggrin.gif

Przy okazji grania znalazłem kilka literówek i innych błędów rzeczowych w tekście (Adulin był raz nazwany Andulinem, a Doktor chciał pod koniec gry oprócz części mutantów raz Złotą Rybkę, a raz Rubinową Bateryjkę - oczywiście prawidłowa jest ta ostatnia, więc dokonałem stosownych poprawek w plikach moda).

Oprócz tego teraz na pewno bedzie działała naprawa detektora anomalii z X-18 u Lewszy http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.gif

Ponieważ podczas całej gry nie było żadnej możliwości nabycia w jakikolwiek sposób Egzy Czystego Nieba, postanowiłem cos z tym fantem zrobić i teraz jest to możliwe u Sacharowa po wykonaniu wszystkich zadań cyklicznych serii - "przynieś artefakt" (trzeba dostarczyć kolejno: Ognistą kulę, Grawi, Meduzę, Blask Księżyca i Morskiego Jeża).

Nowa gra nie jest konieczna.

Łatka poprawia wszystkie zgłoszone na forum błędy do dnia 04.04.11 godzina 23:00 i parę innych nie zgłoszonych, które znalazłem sam podczas grania w TT2.

linki:

patch 1.0 TT2 PL beta

patch 1.0 TT2 PL beta

Ponieważ od dłuższego czasu sporadycznie napływają zgłoszenia błędów i kilka osób ukończyło już moda w wersji spolszczonej, czekam do PIĄTKU na ewentualne zgłoszenia.

W piątek wieczorem (lub sobotę rano :)) finalizujemy prace nad polonizacja moda TS2 i wypuszczamy wersję ostateczną naszego spolszczenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.