Jump to content

Najlepszy kombinezon


Agrael

Recommended Posts

Jak na razie najlepszy jaki zdobyłem to egzoszkielet Monolitu. Udało mi się go zdjąć z trupa, teraz zbieram kasę na naprawę. Generalnie najlepsze są egzoszkielety, myślę że tak jak w Soljance egzo Czystego Nieba ma najwyższe parametry, tylko chciałbym go zdobyć uczciwie, bez uśmiercania Czystoniebowców.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc w ui_icon_equipment to najlepszym kombinezonem/pancerzem jest nanoegzoszkielet. Ciekawy też może być egzoszkielet Czystego Nieba z symbolem orzełka. Na razie używam SKAT-10, jest trochę gorszy do egzoszkieletu Monolitu, lecz jest tańszy w eksploatacji.

Link to comment
Share on other sites

W momencie kiedy egzo uzyskał możliwość biegania to siłą rzeczy wiadomo że jest najlepszy. Prawdopodobnie brak biegania był właśnie pewną blokadą która powodowała że gracze kombinowali z innymi ubrankami. W momencie kiedy tego utrudnienia nie ma, to każdy szuka egzo i najwyższego udzwigu do exploracji strefy. Ja wcześniej zawsze używałem SEVA-y ale od kiedy już można biegać jak mały exo-czołg to czemu nie.

Link to comment
Share on other sites

W zadaniu na Jantarze Cezar wyśle nas na poszukiwanie walizki i pożyczy nam do tego celu kombinezon Pegaz85-M ze świetną ochroną od radiacji. Jeśli chcemy go sobie zachować to wystarczy przed kolejną rozmową z Cezarem i oddaniu walizki schować go do skrzyni w bunkrze naukowców. Zadanie normalnie zaliczy się.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A tak, masz rację korn, ten taki zielony naukowców..szczerze powiedziawszy dla mnie jest taki sobie. Ja noszę tylko egzoszkielet bandytów, jak dla mnie najlepszy bo można udzwignąć 140kilo i ma dobre odporności, dodać do tego parę lepszysch artefaktów i się gra bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.