Jump to content

smox

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  4120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  156

smox last won the day on July 24

smox had the most liked content!

Community Reputation

3928 Przyjacielski

About smox

 • Rank
  Smok
 • Birthday 11/08/1961

Profile Information

 • Ruble
  90026
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  Intel Core i3 - 8100 3,6GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Świętokrzyskie
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  8 GB DDR4
 • Karta graficzna
  GTX 1070
 • System operacyjny
  Windows 10 64bit

Recent Profile Visitors

9889 profile views
 1. Usuwam tę muzyczkę na bieżąco jak pojawia się w grze. Nie wywalam tego hurtem, bo niektóre warto zostawić np. w Barze czy na Jantarze. Jak dojdę do końca moda, to mogę to wstawić, ale te wcześniejsze piosenki nie będą usunięte. Usunę je dopiero podczas testowania spolszczenia.
 2. Wiesz @tom3kb, nie mam nic przeciwko piosenkom w bezpiecznych miejscach powiedzmy w Barze. Jednak nie trawię piosenek, które uruchamiają się np. podczas walki.
 3. Dziękuję Panowie za pomoc z usunięciem tych piosenek. Udało się. Znalazłem akurat 3 schowek dla Łukasza w Prypeci i oczywiście włączył się jakiś jazgot. Posłuchałem tego rzępolenia chwilę i wyłączyłem grę. Znalazłem toto w plikach sounds/soundtrack i podmieniłem na plik wskazany przez @gawrona. Wracam do gry, biorę zawartość schowka i.... błoga cisza. Udało się, dzięki.
 4. Dzięki @gawron, zaraz się za to biorę. Druga sprawa, która potrafi nieźle mnie wkurzyć, to schowki. Przykładowo jeden z 3 schowków dla Łukasza. Podpowiedź jest taka - posterunek najemników na Magazynach wojskowych. Dobra, wyciągając naukę z lokalizacji wcześniejszych schowków zaczynam od skrzyń. Jest ich sporo i większość ma szpary w których może być schowek. Teraz tak - nawet jak zobaczyłem na Youtube która to skrzynia, to dopiero początek. Natrafienie kursorem na schowek jest bardzo trudne i stresujące. Bez podpowiedzi pewnie bym tego schowka nie znalazł.
 5. Dzięki @kondotier. Jestem gotowy wywalić całą muzykę z moda, byle się tego pozbyć. Rozumiem, że nie da się zwyczajnie wywalić tych plików. Jak zrobić te puste pliki? Ekrany ładowania są ok. Businkę musiałeś widzieć, bo było z tym artem zadanie.
 6. Jestem już w Prypeci i mogę śmiało powiedzieć, że to świetny mod. Nie ustrzegł się jednak jednej opcji, która mnie osobiście bardzo denerwuje. Otóż po wykonaniu jakiegoś zadania włącza się muzyka. Ok, spoko, autor tak to sobie wymyślił, ale mnie to wkurza. Jeżeli dzieje się to w jakimś spokojnym miejscu, to zwyczajnie zdejmuję słuchawki. Często jednak bywa tak, że po wykonaniu zadania spawnują się mutanty, albo NPC i trzeba walczyć, a tu zaczyna się pioseneczka, która skutecznie wszystko zagłusza. Mam w związku z tym pytanie, czy można sprawić, by te pioseneczki się nie włączały?
 7. Bardzo dziękuję Wszystkim za życzenia.
 8. Dzięki Panowie za pomoc z tą Bateryjką. Była na Agropromie w bajorze. Mogłem w końcu wymienić zebrane klamoty u Kuzniecowa na unikatowy HK G36 <<Outfate>>.
 9. Dzięki @vidkunsen, lecę na Jantar chociaż nic tam wcześniej nie znalazłem.
 10. Od początku gry nie znalazłem artefaktu Bateryjka. Potrzebuję go, by dostać unikatową broń. Wszystko inne już zebrałem, a artefaktu nie ma pomimo moich usilnych poszukiwań. Widział ktoś Bateryjkę?
 11. Tak @Agrael, gram z dodatkiem "Rdzawa Zona" i bardzo mi się podoba. Screeny nie oddają wiernie tego co jest na ekranie i ja podczas gry jakiegoś "rozmycia się" nie widzę. Obraz jest ostry i wyraźny. Zawsze można spróbować z dodatkiem i bez i wybrać to co bardziej pasuje. Dodam, że mnie oczy nie bolą, a jestem na to wrażliwy.
 12. @kondotier, z ciekawości przeszedłem na oświetlenie statyczne i zdecydowanie jednak wolę dynamiczne. Statyczne - Dynamiczne - Takie same ustawienia, tylko inne oświetlenie.
 13. Całkiem zapomniałem o tych Bagnach. Miałem tam iść, ale tyle tych zadań, że zapomniałem. Polazłem teraz i obraz jest ok.
 14. Dzięki @kondotier. Szkoda, że screenów które wstawiasz nie da się powiększyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.