Jump to content

smox

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  4203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  158

smox last won the day on March 24

smox had the most liked content!

Community Reputation

4099 Przyjacielski

About smox

 • Rank
  Smok
 • Birthday 11/08/1961

Profile Information

 • Ruble
  98702
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  Intel Core i3 - 8100 3,6GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Świętokrzyskie
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  8 GB DDR4
 • Karta graficzna
  GTX 1070
 • System operacyjny
  Windows 10 64bit

Recent Profile Visitors

10663 profile views
 1. Sprostowanie odnośnie 2 narzędzi dla technika. Owszem, są w obozowisku przy samochodzie, ale prawym dolnym rogu mapy.
 2. @tom3kb, instalacja opisana przez @kondotiera, jest ok. Tak trzeba napisać w opisie instalacji.
 3. Jak na pierwszy mod, to dobra robota. Widać, że autor ma potencjał i czekam na kolejne jego mody. @Anton Gorodecki, dzięki za spolszczenie.
 4. Wiedziony doświadczeniem z przechodzenia v.2.3 teraz już wyruszyłem do Prypeci i dalej dobrze wyekwipowany. Zestawy naprawcze, to podstawa. Bardzo przydatny jest też karabin snajperski z dobrym przybliżeniem i auto namierzaniem. Monolitowiec na dachu. Widziany przez celownik.
 5. @kondotier, moje zapisy uległy zniszczeniu i gram na zapisie od @Skryty099. Detektor Weles już był, więc nie wiem jak go zdobył. Na ap-pro. znalazłem takie coś - "Торговля привязана к прохождению сюжета, чем больше найдено тем выше ассортимент, режимы 4, 6, 8, 10 (Детекторы появятся в продаже после 6 доков) НО!!! Возможно найти в тайниках." Handel jest związany z przechodzeniem fabuły, im więcej znajdziesz, tym bogatszy jest asortyment, tryby 4, 6, 8, 10 (Detektory będą dostępne po znalezieniu 6 dokumentów) ALE !!! Można znaleźć je w schowkach. Zauważyłem też, że najlepsze artefakty znajduję tym elitarnym z Limańska.
 6. Nie pomogę @andrzej75, bo nie wiem. Moje zapisy uległy zniszczeniu i gram na zapisie od @Skryty099. Nie grałem w ten fragment gry. @Anton Gorodecki, takie tam małe duperelki. Tu znalazłem śpiwór.
 7. Raczej nie. Mod ma wbudowanego antyczita i po zmianach w plikach postaci następuje wylot. Można jednak znacznie zwiększyć "żywotność" naszej postaci za pomocą artefaktów i odpowiedniego pancerza. Już na Agropromie w tunelu kolejowym jest Kombinezon opancerzony CzN-3a, który jest lepszy od Kombinezonu stalkera. Nie zapominajcie też o modyfikowaniu pancerzy i broni i ich naprawianiu. No i artefakty. Po zdobyciu Welesa warto pochodzić po lokacjach i poszukać lepszych artów. Te z lepszymi właściwościami wstawimy do slotów, a gorsze sprzedajemy.
 8. @OldMan, wychodzi na to, że to ja sam zawaliłem sprawę. Grałem w v.2.3 a potem w v.3.0. Instalując v.3.0 nie zainstalowałem tych programów z folderu libraries, bo sądziłem, że jak instalowałem to wcześniej, to wystarczy. Okazuje się, że nie. Zainstalowałem v.3.0 od nowa + te dodatkowe programy i wszystko gra, buczy i huczy Przepraszam za zawracanie głowy. @Skryty099, dzięki za zapisy, ale jak widzisz moje znowu działają
 9. @Skryty099, zobacz ten filmik. Może tam znajdziesz odpowiedź - https://www.youtube.com/watch?v=vp0MXJzKdSQ&list=PL-69Slqqz25yXQOXeGCKPCwq2Y46ZYlDj&index=10 Masz może jakiś wcześniejszy zapis? Moje zapisy się popsuły.
 10. Na początku rozgrywki było ok. Jednak na Jantarze zaczęły się problemy i teraz co jakiś czas pojawia się czarny ekran, a w logu jest to - FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : lua_pcall_failed [error]File : c:\xray\forward frontier\public build\src\layers\xrrender\resourcemanager_scripting.cpp [error]Line : 101 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : LUA error: ... breakthrough v3.0\gamedata\scripts\smart_terrain.script:584: attempt to index local 'job_data' (a nil value) Można z tym coś zrobić? Jeżeli nie da się tego naprawić, to mam prośbę do grających w tę wersję moda. Poratuje mnie ktoś zapisem gry z jakiegoś późniejszego etapu rozgrywki? Od początku nie bardzo chce mi się grać.
 11. @kondotier, właśnie, że nie. W wersji 3.0 dokumenty są w innych miejscach niż w wersji 2.3. Podany filmik pokazuje aktualne położenie dokumentu w X 16.
 12. @_KieŁ_, Zobacz tu - https://www.youtube.com/watch?v=D6pbJU9tR84&list=PL-69Slqqz25yXQOXeGCKPCwq2Y46ZYlDj&index=9 tak od 15 minuty.
 13. Będąc na Agropromie radzę zajrzeć do domku na bagnie W rosyjskiej wersji tego moda można porównywać parametry broni, pancerzy i hełmów, a ze spolszczeniem już nie. Przyczynom jest folder textures w gamedata. Wystarczy go usunąć i jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity