Jump to content

smox

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  3915
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  152

smox last won the day on March 1

smox had the most liked content!

Community Reputation

3781 Przyjacielski

About smox

 • Rank
  Smok
 • Birthday 11/08/1961

Profile Information

 • Ruble
  90026
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  Intel Core i3 - 8100 3,6GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Świętokrzyskie
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  8 GB DDR4
 • Karta graficzna
  GTX 1070
 • System operacyjny
  Windows 10 64bit

Recent Profile Visitors

9339 profile views
 1. Dzięki @Anton Gorodecki, ale nie chodzi o to, że Discord mnie przerasta. Po prostu nie korzystam z Discorda, Facebooka itp.
 2. @Anton Gorodecki, zrób otwarte testy. Więcej graczy - większe szanse na wyłapanie błędów. Sam bym potestował, ale z Discorda nie korzystam.
 3. Myślę @tom3kb, że te setki Patchy, Fixów i fixików musiały coś zmienić w rozgrywce. Tamte screeny robiłem przy słonecznej pogodzie. Kto woli szarość i deszcz może ustawić podczas konfiguracji więcej deszczu. Mod ma też wiele opcji ustawień oświetlenia i innych bajerów, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.
 4. @tom3kb, w aucie można zmieniać biegi i jeździ całkiem szybko. Na max. szybkości można rozjechać zombiaka. Co do gotowania, to nie wiem, bo gotowałem tylko na początku, potem zmniejszyłem uczucie głodu i miałem spokój. Przypomniało mi się - miałem wylot po przyniesieniu kanistra z benzyną temu gościowi w wiosce.
 5. Przepraszam @FeRu, ale niechcący wprowadziłem Cię w błąd. Ten Toz-34 nie pochodzi z Twojej paczki. Mam takie swoje tekstury broni pozbierane z różnych modów i podmieniam je sobie w modzie w który akurat gram. Twój Toz-34 wygląda tak -
 6. Dodam jeszcze jeden minus - zachowanie samochodu Niva. Sam samochód jest ok, jeździ w miarę poprawnie i ma bagażnik do którego można sporo włożyć. Tankowanie nie jest zbyt skomplikowane, bo porzuconych aut jest sporo. Problemem jest to, że pojedynczy pies czy zombi potrafi przesunąć pojazd jak stoimy, a podczas jazdy zepchnąć nas z drogi. Psy czy zombi potrafią zadawać mam obrażenia wewnątrz samochodu. No i jak zostawimy samochód na trasie przemarszu psów czy zombiaków, i któryś się "zaklinuje", to zniszczy samochód. @tom3kb, z Twoich minusów nie miałem - wylotów na pulpit i problemów z optymalizacją. Wyloty pojawiły się dopiero po dodaniu paczki od Akinaro, ale ustały po obniżeniu ustawień.
 7. Nie mam talentu literackiego, więc udziału w konkursie nie wezmę. Gdybym nawet takowy posiadał, to i tak pewnie udziału bym nie wziął. Owych "10 najciekawszych bądź jak kto woli - kontrowersyjnych" lubię (jednych mniej drugich więcej), ale na szacunek zasługują wszyscy. Bałbym się moimi "wypocinami" kogoś z nich urazić.
 8. @FeRu, ładnie wygląda ten mod z Twoim dodatkiem graficznym Podoba mi się.
 9. Dobra, dzięki @FeRu Wychodzi na to, że jestem pierwszym graczem, który użył Twojej Paczki
 10. Tak, edytowałem wcześniejszy post.
 11. @FeRu, mam problem z Twoim addonem graficznym i dźwiękowym do OLR 2.5. Bez tego addonu mod działa, a po dodaniu wywala do pulpitu z takim logiem - FATAL ERROR [error]Expression : I [error]Function : CInifile::Load [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 166 [error]Description : Can't find include file: [error]Arguments : models\vehicles\veh_niva_u_02.ltx Dodano: Dobra, poradziłem sobie. Wypakowałem podstawkę, ale był tylko plik - veh_niva_u_01, zmieniłem więc nazwę, dodałem gdzie trzeba i działa. Nie wiem tylko czy długo.
 12. smox

  Spolszczenie.

  Dziękuję @gawron
 13. smox

  Spolszczenie.

  Potrzebuję spolszczenia tego moda. Link nie działa. Ma ktoś w swoich zbiorach?
 14. @tom3kb, już dałem wcześniej screena z tym komunikatem. Znaczy on, że - "Lek przeciwbólowy przestał działać".
 15. Gra ukończona Od razu zaczynam grę od nowa z paczką tekstur HD. Mały błędzik - Wszystkie creeny w tym poście są z teksturami HD. Bez tekstur HD na max. ustawieniach nie było źle, ale z paczką HD jest dużo ładniej. Podziękowania dla Autora.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord