Skocz do zawartości

smox

Doświadczony tłumacz
 • Zawartość

  3 434
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  146

Ostatnia wygrana smox w dniu 16 Maj

Użytkownicy przyznają smox punkty reputacji!

Reputacja

3 262 Przyjacielski

2 obserwujących

O smox

 • Tytuł
  Smok
 • Urodziny 1961.11.08

Informacje

 • Ruble
  82552
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  Intel Core i3 - 8100 3,6GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Świętokrzyskie
 • Broń Główna
  Wintorez
 • RAM
  8 GB DDR4
 • Karta graficzna
  ASUS GTX 1060 Strix 6GB
 • System operacyjny
  Windows 10 64bit

Ostatnie wizyty

8 279 wyświetleń profilu
 1. smox

  Ranger801 dziś świętuje urodziny!

  Wszystkiego Najlepszego @Ranger801
 2. smox

  Staruszek smoxa

  Czyż ta obudowa Fractal Design Focus G nie jest ładna? Ma ktoś inne propozycje? Warunki - musi być ładna, budżetowa ~200 zł i ma być miejsce na napęd DVD. Nie chcę chińskich SilentiumPC.
 3. No to świetnie. Mod naprawdę jest solidnie zrobiony i byłem zdziwiony Twoim problemem. Monolitowiec -
 4. smox

  Jaka postawa do nowego Hybrid'a?

  @Junx, takie sprawy powinieneś skonsultować z kimś mającym o tym pojęcie. Cóż ja, zwykły gracz mogę Ci doradzić, jak się na tym nie znam?
 5. Nie pomogło? Wstaw zapis, zobaczę jak będzie u mnie. W mojej rozgrywce (freeplay) byłem w Mrocznym Parowie, porobiłem tam zadania, a teraz jestem na Magazynach Wojskowych. Wolność ma fajne pancerze -
 6. Polskie studio??? To czemu nie jest po polsku?
 7. Kolejny Patch 0.4. Zawiera poprawione wszystkie zgłoszone błędy + znalezione przeze mnie - http://uploadfile.pl/pokaz/1451711---myye.html
 8. Właśnie dotarłem do końca moda. Są 2 opcje, wybrałem freepley. Widzę na Youtube, że są jeszcze 4 filmiki, więc sporo gry przede mną.
 9. smox

  Nowy Arsenał

  Zdajesz sobie sprawę @kondotier z tego, że mody + spolszczenia, które robił @Yurek miały kilkadziesiąt, max. kilkaset MB. Ten ma prawie 6 GB. No... to wiele wyjaśnia @vidkunsen
 10. U mnie nie było problemu z naukowcem. Chwila, już sprawdzam. Dodano: @MaklerR, sprawa wygląda tak - na tym etapie gry nie powinieneś mieć żadnych wcześniejszych zadań. O ile zadanie z pilotem nie jest istotne dla fabuły, to zadanie na znalezienie komponentów jest istotne. Nie zrobiłeś go i coś nie zaskoczyło. Cofnij się w zapisach, i zrób to zadanie. Wczytanie zapisu 66 powoduje u mnie wylot. Te 2 inne nie. Mod jest niesamowicie wprost stabilny i żadnych wylotów nie miałem.
 11. smox

  Nowy Arsenał

  Dzięki @Anton Gorodecki za wypowiedź. Rozumiem, że głos neutralny, ale z tendencją na nie.
 12. smox

  Nowy Arsenał

  Strona domowa moda - https://www.amk-team.ru/forum/topic/13758-novyy-arsenal-perezagruzka/ Kilka informacji o modzie. UWAGA: Modyfikacja zawiera absolutnie wszystkie zasoby niezbędne do uruchomienia gry i nie wymaga obecności zainstalowanego "S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl", więc nie rozpakowuj archiwum z modyfikacją w folderze z oryginalną grą! Uwaga: w folderze gamedata\config znajduje się plik konfiguracyjny new_arsenal.ltx, w którym można skonfigurować niektóre parametry GG i procesu gry. Ważne: nie instalować tej wersji na wcześniejszych! Wymagana jest czysta instalacja. Ponadto, bez specjalnej potrzeby, nie używać pliku konfiguracyjnego user.ltx ze starych wersji, pozwolić, aby gra wygenerowała go ponownie. Ponadto, jeśli użyłeś pewnych własnych modyfikacji w poprzednich wersjach, sprawdź je pod względem zgodności przed dostosowaniem ich do tej wersji. INSTALACJA: 1) Rozpakuj archiwum z modyfikacją do dowolnego dogodnego dla ciebie miejsca, do którego masz pełne prawa dostępu. 2) Przejdź do folderu bin, znajdź plik XR_3DA.exe i uruchom go. 3) Przejdź do opcji i skonfiguruj grafikę, a także klawiaturę. Nie zapomnij o przypisaniu klawisza, do uruchamiania silników pojazdów i innym nowym funkcjom. 4) Rozpocznij nową grę. Folder Opcje zawiera następujące elementy: 1) Tekstury siatek celowników do kwadratowych monitorów; 2) Plik textures.ltx, dla wyłączenia бампов оружия??? dla niezbyt mocnych komputerów. Aby ustawić teksturę siatki celownika, przenieś zawartość folderu scopes_5x4 do folderu gamedata\textures\wpn. Dla wyłączenia бампов оружия???, umieść plik textures.ltx w folderze gamedata\textures. UWAGA: Mam pytanie do Wszystkich - Czy warto tłumaczyć tego moda, czy zaczekać na wersję Finalną? Wasze odpowiedzi o tym zdecydują. Moje zdanie jest takie - zaczekał był na Wersję Finalną. Przecież kiedyś musi im się to znudzić! Robią tego moda już 7 lat. Pewnie sami nie pamiętają ile było tych wersji. W dodatku linki do wcześniejszych wersji są usuwane, a co by było gdybyśmy zaczęli wcześniej i skończyli tłumaczenie wersji 4.5? Dziwi mnie tylko, że tak olali grafikę. Może i nie jest to najważniejsze, ale właśnie grafika pierwsza rzuca się w oczy po uruchomieniu moda.
 13. smox

  Metro Exodus na nowym zwiastunie.

  Wydaje mi się @OldMan - kazik, że do tej gry, to musisz celować w wyższą półkę. GTX 1070, a nawet 1080. Ewentualnie zaczekasz trochę i weźmiesz GTX 1180, albo coś z GTX 20x0
 14. smox

  Nowy Arsenał

  No i dobra. Przerwaliśmy prace nad tłumaczeniem wersji 4.5, jak pojawiło się info o wersji 5.0. Teraz zaczynamy od nowa. Już nigdy nie dotknę się tłumaczenia moda, jeżeli nie będzie wielkiego jak wół napisu - WERSJA FINALNA.
 15. Call of Duty 2, była pierwszą grą w jaką grałem na komputerze. Byłem zachwycony, zwłaszcza grafiką. W porównaniu do PlayStation różnica była olbrzymia. Próbowałem grać w następne tytuły z tej serii, ale jakoś mi nie podchodziły i w końcu straciłem zainteresowanie tą grą.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.