Jump to content

Poborca opłat w Barze


Recommended Posts

Sprzątnąć kolesi nie można ot tak sobie, bo są ważni fabularnie i po prostu gry nie ukończysz. Książę w Barze należy do tego ugrupowania, więc po rozwaleniu warty na wejściui i z nim nie pogadasz, bo będzie do Ciebie też strzelał ;)

Poza tym to nie o kasę chodzi, lecz o zapis w skrypcie, który daje Ci przejście do Baru. Wpis ten akurat otrzymujesz po zapłacie tych nieszczęsnych 2000. Samo w sobie nie stanowi to problemu do momentu aż nie zniknie Ci nie wiadomo dlaczego koleś, który pobiera opłatę ;).

A teraz coś pozytywnego ;)

Udało mi się nieco zmienić skrypt i teraz da sie wejść na teren Baru bez płacenia (tzn. można zapłacić, ale jak tego nie zrobisz to nic się nie stanie ;)) Na razie sprawdziłem ten plik w moim przypadku i spokojnie minąłem kolesi na "bramce", nie zapłaciłem i nikt do mnie nie strzela :) Nie znam efektów długofalowych mojego grzebania, ale jak na razie jest to jedyny działający sposób na kontynuowanie gry w momencie, gdy zniknie Ci poborca opłat na wejściu do Baru.

Link do pobrania "lekarstwa" poniżej:

http://yadi.sk/d/t_UYsRZ63Wam4

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

@ malakas

Ze wstawieniem do pobieralni poczekam jeszcze chwilkę. Na razie sprawdzam czy to nie popsuje czegoś w grze. Jak troche pogram i będzie stabilnie, to wtedy zrobimy nowy dział - małe usprawnienia TT2 ;)

Na razie niech jest tutaj - bo w zasadzie wymyśliłem to dla osób z takim problemem jak LordDino i ja - czyli zniknął im "poborca podatku" na bramce i nie dało sie wejść spokojnie na obszar Baru. A tak swoja drogą ciekawe, gdzie wcieło tego klienta ... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam ,chciałem odświeżyć temat . Braciaków odstrzelili najemnicy i oczywiście grać dalej się po prostu nie da. Jeśli ktoś ma opcję udostępnienia tego lekarstwa to bardzo o to proszę ,bo stary link już niestety wygasł .  Edit :   Znalazłem posta z usprawnieniami ,ale nie mogę pobrać potrzebnego pliku . Może ktoś pomoże ?

Edited by kozaq94
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.