Skocz do zawartości

Appcrash


Desert22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem z wywalaniem na pulpit bez raportu błędów ( jedynie klasyczne okienko Windows 7 o błedzie) Wywala mi w dziczy (tak opisana lokacja) jest to przejście z baru do Jantaru... wcześniej nie miałem takiego problemu, myślę że może to być wina zbyt dużej ilości wziętych zadań ale nie jestem pewien w 100%... Czekam na odpowiedzi ( możliwe ze nie będe mógł dalej sprawdzać spolszczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* phase time: 18 ms * phase cmem: 319638 K * [win32]: free[2578984 K], reserved[118492 K], committed[1496764 K] * [ D3D ]: textures[715174 K] * [x-ray]: crt heap[319636 K], process heap[12091 K], game lua[44287 K], engine lua[194 K], render[0 K] * [x-ray]: economy: strings[12232 K], smem[28220 K] Takie mam ostatnich 6 linijek w logu .. ( wywala na wszystkich oświetleniach) EDIT: Windows 7 (7600 build ) x64


Cały log , ale nie moge znaleźć FATAL ERROR... jeszcze dodam że wokół mnie są 2 jakby przeźroczyste chimery

* Detected CPU: AuthenticAMD , F15/M4/S3, 3447.00 mhz, 77-clk 'rdtsc' * CPU Features: RDTSC, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2 Initializing File System... using fs-ltx fsgame.ltx FS: 40602 files cached, 6620Kb memory used. Init FileSystem 1.566959 sec 'xrCore' build 3116, Aug 15 2007 Initializing Engine... Executing config-script "user.ltx"... [c:\users\public\documents\stalker-shoc\user.ltx] successfully loaded. Starting INPUT device... Loading DLL: xrRender_R2.dll Loading DLL: xrGame.dll * [win32]: free[4025260 K], reserved[75824 K], committed[93156 K] * [ D3D ]: textures[0 K] * [x-ray]: crt heap[14941 K], process heap[815 K], game lua[0 K], engine lua[0 K], render[0 K] * [x-ray]: economy: strings[8204 K], smem[0 K] Executing config-script "d:\games\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\default_controls.ltx"... ! cant convert dik_name for dik[144], prop=[Poprzednia [d:\games\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\default_controls.ltx] successfully loaded. Executing config-script "user.ltx"... Executing config-script "d:\games\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\config\rspec_extreme.ltx"... ! Unknown command:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz może zmodyfikowanego piku XR_3DA.exe? Jeżeli tak przywróć oryginalny. CTD następuje tylko jak się zbliżysz do tych chimer, czy odrazu po wgraniu quick-a? Wgraj normalnego save-a lub jakiegoś auto, a zostaw quick-a. A jak możesz podeślij komuś z teamu save-y(kilka wstecz) niech sprawdzi w innej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.