Jump to content

portals

Administrator
 • Content Count

  1,857
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by portals

 1. Wszystkiego najlepszego
 2. Spróbuj jeszcze raz tylko odśwież wcześniej stronę.
 3. W sumie to nic nie zrobiłem . Skasowałem tylko podwójnie załadowany plik.
 4. Wszystko wydaje się OK, jak ktoś ma problem niech odezwie się na PMa. Nowy plik na serwerze jest dokładnie taki sam jak stary to skasowałem ten nowszy.
 5. Wszystkiego najlepszego.
 6. Dziękuję wszystkim za życzenia.
 7. Podeślę wieczorem. Ja używam uBlock Origin, ustawienia których pewnie Ci brakuje: W regionalnych obie polskie listy.
 8. @kondotier: Podejrzewam że brakuje jakiś list aktywowanych. Zobacz czy masz w ustawianiach uBlocka aktywne polskie listy i je zaktualizuj. @tom3kb: teraz uBlock origin chyba najlepiej działa
 9. @leszek, @smox, @tom3kb Serwer obsługuje wznawianie choć faktycznie momentami może być trochę wolny. Choć nie spotkałem się żeby pobierało mi wolniej niż 5 MB/s a zazwyczaj spokojnie idzie koło 10 MB/s. Polecam tak samo jak @Anton Gorodecki użyć jakiegoś download managera bo przeglądarki bez dodatków radzą sobie z tym słabo. Dzielnie pliku na części dziś praktycznie nie ma już sensu, no może wtedy jak serwer nie obsługuje wznawiania. Z innych mogę jeszcze polecić: https://ugetdm.com/downloads/windows/ EDIT: No przepraszam ale z download managerem ograniczen
 10. Frakcja Ilość Brak 9101 Samotnicy 757 Wolność 264 Samotne Wilki 218 Powinność 198 Monolit 197 Czyste Niebo 178 Najemnicy 144 Wojskowi 80 Ekolodzy 69 Bandyci 67 Renegaci 26 Grzech 4
 11. Zakup karabinów snajperskich w Polsce faktycznie jest dość utrudniony. Jak dobrze pamiętam jest to klasyfikowane jako broń szczególnie niebezpieczna. Dodatkowym problemem jest tłumik którego też nie można mieć (choć to jest absurdalne i brzydkiburek na yt pokazał że można użyć pluszowego misja jako tłumik - więc wygląda na to że w myśl UoBiA są chyba nielegalne). Podejrzewam że zakup prywatny możliwy będzie tylko dla celów szkoleniowych (przynajmniej oficjalnie). Ogólnie nasza przepisy to bagno ale może być gorzej (i pewnie będzie bo słyszy się o próbie ujednolicenia przepisów w UE).
 12. Sprawdziłem i u mnie zużycie pamięci nie przekroczyło 230 MB. Nie jest to mało ale to długi temat i ma sporo obrazków. Jakiej przeglądarki używasz?
 13. Podaj link do konkretnego poradnika to sprawdzę.
 14. Bardzo mi z tego powodu przykro ale wydawała się to dość rutynowa praca która skończyła się problemami. Jak pisałem wyciągnę z tego lekcje. Docelowo kopie będą też częstsze niż teraz.
 15. Wczoraj podczas prac konserwacyjnych doszło do awarii, co niestety spowodowało niedostępność forum. Niestety konieczne było przywrócenie kopii bazy danych. Z tego powodu zawartość utworzona lub zmodyfikowana wczoraj mogła przepaść. Przy następnych pracach postaram się robić więcej kopii w trakcie prac, aby nie doszło ponownie do takiej sytuacji. Aktualnie forum działa już poprawnie. Przepraszam wszystkich za problemy.
 16. Spróbuj użyć jakiegoś programu który potrafi obsługiwać wznawianie np. https://ugetdm.com/.
 17. We weekend będę grzebał to dodam przy okazji.
 18. @Agrael: Jak tylko dacie obrazki naszywki to tak
 19. Zerknę co się dzieje. Powinno być OK.
 20. @kamil190: Naprawiłem ten problem. Jakby coś jeszcze się działo pisz do mnie.
 21. Jeśli nie masz problemów z logowaniem najprościej napisać post tutaj. Możesz też napisać prywatywną wiadomość do któregoś z administratorów ale czasami może to wydłużyć czas potrzebną na rozwiązanie problemu. Jeśli masz problemy z logowaniem, rejestracją lub inny problem który uniemożliwia dostęp do strony napisz e-maila na administracja-kontakt@stalkerteam.pl.
 22. Sprawdzę jutro co się dzieje i odezwę się . Może coś popsułem przy okazji innych zmian (które też nie działają.)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity