Skocz do zawartości

***FATAL***: Too many lmap-textures


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to * t-report - lmap: 10, 10241 K ***FATAL***: Too many lmap-textures (limit: 8 textures or 32M). Reduce pixel density (worse) or use more vertex lighting (better). jak mam zmniejszyć tekstury lmap ? bo myśle że to one są przyczynami wylotów w dziczy (pewnie się myle ale spytać można)... wszystko prawie mam na minimum i z 12 spadło do 10 ale jak widać i tak za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem na 1024x768 i dałem na 800x600 grafika -> GeForce 8600 GTS, 1GB RAM...

To format 4/3 ...bardzo słaba karta, ale teoretycznie powinno chodzić na minimalnych ustawieniach. Rozumiem ,że grasz na oświetleniu statycznym..nie napisałeś jak dużą pamięć ma karta...

jak mam zmniejszyć tekstury lmap ? bo myśle że to one są przyczynami wylotów w dziczy

nie koniecznie winny jest komputer...dużo razy widziałem te błędy razem z logami ..fatal error
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie wszystko zmniejszyłem razem z rozdzielczością i jakoś się trzyma... na kompie mam też sporo chłamu ale to raczej nie to powodowało wyloty (najwyżej jutro wyczyszczę)... karta niby słaba ale zew prypeci ciągneła bez zwiech na średnio wysokich ustawieniach... Dołączona grafika

Rozumiem ,że grasz na oświetleniu statycznym

od samego początku gram na statycznym Dołączona grafika

a takie wyloty mam tylko w dziczy (na razie ustały ale zobaczymy na jak długo)... przedtem grałem z nieco wyższymi ustawieniami (chodzi o szczegółowość tekstur i takie tam a nie o oświetlenie. zero przycinek i wylotów aż do dziczy nie licząc fatal errorów które tu zamieszczałemDołączona grafika)

najwyżej jakby się czegoś nie dało przejść z wyżej wymienionej przyczyny podeśle się komuś z was save i po sprawie Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedtem grałem z nieco wyższymi ustawieniami (chodzi o szczegółowość tekstur i takie tam a nie o oświetlenie. zero przycinek i wylotów aż do dziczy nie licząc fatal errorów które tu zamieszczałem)

Właśnie w tym rzecz..czasem można grać długo i nic się nie dzieje, a potem jedna lokacja i wszystko się posypie. Możesz próbować zmian dla niektórych lokacji..tzn. grac wyżej na innych a dołować suwaki tam gdzie to konieczne...

Pamiętam z wersji poprzedniej 19.04...Bagna i ATP były prawdziwym utrapieniem..:D

Wyczyść porządnie rejestr systemu...pomaga też defragmentacja dysku jeżeli jest tam bałagan.

karta niby słaba ale zew prypeci ciągneła bez zwiech na średnio wysokich ustawieniach...

wierzę miałem kiedyś taką ...8600 gt...DDR3 256 MB i grałem na niej wiele gier bez większych problemów. Poczciwa staruszka siedzi teraz w drugim kompie..;), żal mi było jej oddać. Napisałem wyżej ,że słaba bo niestety wypada blado w stosunku do następców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmy chyba nawet wiem gdzie masz te wyloty w dziczy w okolicy postoju bandytów i najemników tam na podwórku u snorków pomaga czasem wgranie autosejwa i pamiętaj żeby na tym odcinku iść bardzo powoli najlepiej przykucając no i jeśli się tam zacznie dużo dziać to pewny wylot a sejwy z tamtej okolicy tez nie wchodzą ogólnie ja omijam to miejsce i nie biorę zleceń od barmana na bandytów w dziczy. Ale z tymi wylotami to jest różnie czasem się wręcz nie da przejść a czasem mogę tam robić cyrki i wszystko chodzi dobrze. No i jak co po przejściu u mapy nie ma sensu żebyś grał na najniższych ustawieniach bo temat dotyczy tylko jak na razie u mnie dziczy i tamtej okolicy jakaś taka czarna dziura tam jest :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz czy dwa wywaliło mnie też w DM ale to tylko gdy omyłkowo zapisałem quicksavem... w dziczy wywalało mnie w tunelu z anomaliami / przy helikopterze / przy przejściu na bar... po zmniejszeniu ustawień nie wywaliło nie ani razu a biegałem tam chyba z godzine Dołączona grafika a działo się sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.