Skocz do zawartości

Wywala mnie podczas gry w Clear Sky


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze was o porade. Gram sobie w Czyste Niebo - wersja polska patch 1.5.10. Gra smigala pieknie, az do pewnego momentu. Jestem na etapie misji w Agropromie, dokladnie skonczylem je i dostalem polecdnie udac sie nad Jantar aby dowiedziec sie czegos o Kle. Problem w tym ze gra mi sie zawiesza w losowych momentach. Po prostu ekran sie zatrzymuje i jak dam alt+tab to jest okienko ze program przestal odpowiadac czy cos w tym stylu. Probowalem cofnac sie jeden sejw do tylu ale to samo jest, takze to raczej nie wina sejwa. Dodam ze to juz 3 raz gram w ta gre, nigdy nie bylo problemow. Gralem zarowno pod XP jak i Vista. Teraz mam 7 x64. Wczesniej gralem na patchu 1.5.07 teraz na 1.5.10 bo na tym wczesniejszym jakos nie dzialal mi tryb DX 10. Aaa jezeli to istotne to jest tak ze gram sobie, jest wszystko ladnie, robi sie kilka przyciec i za chwilke juz koniec. Komputer jest na 100% stabilny, temperatury niskie, testowany z kazdej mozliwej strony gdyz jestem zapalonym fanem OC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja pamiętam też to miałem swego czasu w Czystym Niebie.Gra się blokowała w jednym miejscu gdzieś między bagnem a bazą stalkerów.Jak pamiętam to po prostu wymacałem feralne miejsce i ominąłem je szerokim łukiem.Na to chyba nie rozwiązania a przynajmniej nie było jak grałem , pamiętam że kilka godzinek temu poświęciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi znajdziesz na dysku C , Kpuc podał ci w spoilerze ścieżki Szukasz dokumentów publicznych , w nich katalogu STALKER STCS , tam w folderze logs będzie plik tekstowy xray_twój login. Otwierasz go w notatniku , zjeżdzasz na sam dół i kopiujesz to co jest poniżej FATAL ERROR. Potem wklejasz to do postu na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam noscripta w firefoxie i czasem mi niektore rzeczy nie dzialaja mimo ze klikam zeby tymczasowo nie blokowal na tej stronie. No ale nic oczywiscie mam juz ten pliczek: FATAL ERROR [error]Expression : vertex || show_restrictions(m_object) [error]Function : CPatrolPathManager::select_point [error]File : E:\priquel\sources\engine\xrGame\patrol_path_manager.cpp [error]Line : 155 [error]Description : any vertex in patrol path [agr_stalker_leader_walk] is inaccessible for object [agr_stalker_base_leader] stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by to była sprawa oświetlenia. To błąd związany z jakimś stalkerem w bazie na Agropromie.Gra nie umie go wczytać albo coś w tym rodzaju. Po prostu nie zbliżaj się do tego miejsca., jak pamietam to wylot jest jak się zbliżasz do bazy stalkerów.Ja swego załatwiałem to tak.Wczytałem od pierwszego wejścia na lokację, nie szłem do Powinnosci tylko najpierw poszłem do bazy stalkerów, tam załatwiłem wszystkie zadania , potem Powinność a bazę omijałem szerokim łukiem.Błąd występuje dopiero po jakimś czasie przebywania na Agropromie.jak na samym początku załatwisz wszystko co tam jest do roboty, baza już nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na maksymalnych jakie da sie ustawic w trybie DX 10 w 1920x1080. Troche nie usmiecha mi sie grac na statycznym bo nie tak dawno wybulilem sporo kasy na nowa karte graficzna i to miedzy innymi wlasnie po to zeby grac we wszystkie Stalkery na full :D No to jest faktycznie tak, ze to sie robi jak zblizam sie do bazy stalkerow w agropromie. Tej takiej co leci taka fajna muzyczka :D Zaraz poszukam tego sejwa i ogolnie poptrze jeszcze czy sie nie naprawilo. Jak dalej lipa to wysle Ci go ;) EDIT: Tak teraz juz jestem pewien. To sie dzieje zawsze gdy zblizam sie do tej bazy, dokladnie gdy cyferki mowiace o ilosci stalkerow wokol mnie zaczynaja wzrastac. Co w takim razie moge zrobic? Nie da rady zebym do konca gry juz w ogole nie wszedl do agropromu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało , i na pewno to nie jest sprawa grafy.Ja zauważyłem że to sie dzieje po jakimś czasie dopiero więc jeśli wczytasz sejwa z przed Agropromu i najpierw pójdziesz do stalkerów masz szansę że uda ci sie ich zadania zrobić.Potem omijasz bazę i już, handlarza masz też w bazie Powinności.Ewentualnie olej ich , to tylko parę zadań typu przynieś , zanieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa troche, gralem przeciez juz wczesniej i nigdy takich problemow nie bylo. Pozatym idac z wysypiska do bazy powinnosci to musialbym jakos okreznie chyba isc, bo nawet jak sie lekko zblize do tej bazy stalkerow z odleglosci 200-300m to juz mnie wywala :D No jedynie mam nadzieje ze pojde nad Jantar tam porobie cos i moze pozniej jak wroce to sie naprawi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.