Jump to content

Smierć Lubera Pda GG


gowienoo
 Share

Recommended Posts

Witam sprawa następująca mam PDA Strieloka ale doktorek nie chce ze mną na ten temat gadać próbowałem nie raz za to chętnie pogadał by ze mną o swoim psie problem że Luber nie żyje i tu moje pytanie czy jest opcja że to dlatego doktorek nie gada ze mna o PDA czy gdzieś indziej się zakopałem z fabułą. w chwili obecnej wiszę jedynie Zacharowi kwaśnego jezowca PDA nie mogę oddać i jeszcze jakaś pierdoła. Jedyna nitka rozwijająca scenariusz to wycieczka do górnika po przejście na niezbadane tereny a tak wszystkie misję załatwione i brak nowych rozwijających fabułę.

Link to comment
Share on other sites

Luber raczej nic do tego nie ma .Postaram sie dzisiaj ci wieczorem powiedzieć jak to wygląda u mnie.Akurat jestem na podobnym etapie.Też mam iść z PDA do Doktora i też Luber mi zginął.Wprawdzie inne plany miałem co do rozgrywki ale co tam :) Jakby Doktor sie posypał w sumie nie ma tragedii.W PDA jest tylko recepta na Żywe Serce i w sumie stracisz tylko możliwość ożywiania NPC i trzy questy poboczne.Do ukończenia gry nie jest to konieczne.

Link to comment
Share on other sites

No nitek powinieneś mieć więcej na tym etapie gry.Poza sejfem i Niezbadanymi Terenami to zadania związane z Duchem , poszukiwanie zaginionej ekspedycji no i linia questów Kota którą uruchamiasz na Bagnach.Nie wiem ile z tego uruchomiłeś i jak daleko zaszedłeś, przejrzyj sobie poradnik najlepiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity