Jump to content

Jak poszerzyć okienko plecaka ?


Recommended Posts

Koledzy , denerwuje mnie małe okienko plecaka w modzie L.U.R.K. Jak ktoś nie grał to tak to wygląda: http://img405.imageshack.us/img405/2078/xr3da2011061020474945.jpg Jakie pliki są odpowiedzialne za tą siatkę i jak to rozciągnąć ? Modyfikacja korn'a tutaj nie działa ;/ Ewentualnie druga sprawa , za każdym razem jak klikam rozładuj, zdejmuj tłumik czy lunetę przewija mi się lista przedmiotów do początku , czy można to jakoś zdezaktywować ?

Link to comment
Share on other sites

Nie mam tego moda na dysku, więc nie wiem które pliki odpowiadają za ekwipunek, ale w większości modów jest to "inwentory_new". Poszukaj takich wpisów: x i y - współrzędne width i height - szerokość i wysokość cell_width i cell_height - szerokość i wysokość komórki w okienku rows_num i cols_num - liczba wierszy i kolumn (inaczej ile komórek ma byc w poziomie i w pionie)

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Dzięki korn http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png leci ;) , nie dałem rady tego modyfikować ponieważ gdzieś mi to znikało z pulpitu ;/ ale skasowałem plik i mam teraz normalny układ jak w podstawce co prawda bez textur ale zawsze lepiej tak .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity