Jump to content

Nie mam przejścia na ATP!!


Recommended Posts

Wróciłem z X10 , mam już dobre wyposażenie więc chciałem iść na ATP, a tu nie ma żadnego przejścia! Sprawdziłem na sejwie z mojego poprzedniego grania w Solinkę , że info o zdobytym przejściu od Adrenaliny jest opisane w PDA oraz jest widoczny znacznik na mapie, a teraz nie ma ani znacznika ani opisu.

Znalazłem taki opis:

a z uatosave'em (ciekawa rzecz) po załadowaniu go z przyjętym zadaniem znika... cała sekcja - Nowe przejścia, łącznie z wpisem od Adrealiny. W związku z tym ja już właściwie nie proszę o pomoc, pytam raczej czy znalazłem nowego bug'a do zgłoszenia. Ewentualnie, jeśli ktoś zajrzy, może napisze czy miał podobne błędy (najnowsze patche, angielska wersja gry RC2) czyli

Sprawdziłęm pierwszy sejw z wejścia do Baru i przejścia również nie ma, więc doszedłem do wniosku że to wina dodatku autosave na którym grałem na początku gry. Mam prośbe do kogoś grającego w Soliankę i komu działa przejście z Baru na ATP, niech wejdzie do pliku encyclopedia_sak_way.xml z folderu Gamedata/Config/Gameplay i wyśle mi go , a ja spróbuję dopisać wpis o przejściu na ATP do mojego pliku.

Malakas, zrób coś dla mnie: wywal z pobieralni ten przeklęty autosave, i popraw temat o Solinace: w pobieralni są niepotrzebne dodatki; w problemach tematy z których nic nie wynika, w poradnikach powtarzają się informacje, Tutoriale można przenieść do Warsztat Modera.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem taki eksperyment: Wczytałem twardego sejwa zrobionego przeze mnie w menu gry, sprzed wejścia z podziemi Agropromu na powierzchnię , później zdobyłem walizkę z posterunku na Agropromie, pózniej spotkanie z Adrenaliną, zadanie od niego na Dysk, i dostałem info o działających drogach, tak to powinno wyglądać : ImageImage Image Ale niestety do pliku "encyclopedia_sak_way.xml" z folderu Gamedata/Config/Gameplay nie doszły wpisy o przejściu na ATP tak żebym mógł wykorzystać je z tego sejwa gdy chciałem wejść na ATP po raz pierwszy. Wczytałem również sejwa zrobionego przez dodatek autosave po rozmowie z Adrenaliną i wzięciu zadania na Dysk i oczywiście przejść nia ma: ani w opisie, ani na mapie. Widocznie podczas gry, zginąłem po rozmowie z Adrenaliną i wczytałem sejwa po zadaniu na Dysk. Tak więc pozostaje mi albo powtórzenie gry sprzed rozmowy z Adrenaliną , albo ręczne dopisanie wpisu o przejściu na ATP z czyjegoś pliku- ale nie wiem czy to zadziała. Mam pytanie do Yurek: czy za wpisy o działających przejściach odpowiada tylko plik "encyclopedia_sak_way.xml" z folderu Gamedata/Config/Gameplay czy jeszcze jakieś inne. Wniosek : wywalcie ten je... autosave z pobieralni, dysków, serwera i czego tylko się da. Autosave świetnie sprawdzał się w CoP bo jest zrobiony na nowszym silniku, natomiat SoC ze swoim antycznym silnikiem nie obsługuje tego.

Link to comment
Share on other sites

Korn :D przecież nic do tego nie ma silnik . Po prostu dorabiany autosave zapewne nie zapisuje wszystkiego co powinien. Stan ekwipunku, twoja pozycję,zadania zapisuje a na przykład przejścia szczególnie te dokładane nie , i to cały problem

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie da się przywrócić tego przejścia, to chyba zrobię godmode i zacznę od momentu wyjścia z podziemi i zdobycia walizki wojskowej na Agropromie. Jak myślicie to dobry pomysł? Bo na tych screenach co podałem widać że pierwsze info o przejściu zdobywamy właśnie obok tej walizki u wojskowych na Kordonie, więc tym razem wszystko powinno zaskoczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.