Jump to content

Serce Kontrolera


Predator0808
 Share

Recommended Posts

Mam problem ze znalezieniem artefaktu Serce Kontrolera, a potrzebuję go dla Wykładowcy. Otóż znalazłem już wcześniej 2 sztuki - jeden na bagnach w Agropromie, drugi w Dziczy, przy anomaliach elektro. Oddałem obydwa Krugłowowi - pierwszy do zadania, drugi za detektor anomalii. Teraz gdy potrzebuję go dla Wykładowcy za nic w świecie nie chce mi się pojawić. Próbowałem już w trzech kolejnych miejscach z emisją psioniczną: w lasku z dzikami na Wysypisku, w dolince niedaleko bagna na Agropromie i w tunelu na Magazynach Wojskowych. Detektor mam przypięty do paska. W każdym z tych miejsc pojawia się ostrzeżenie o emisji oraz słyszę dźwięk sygnalizujący znalezienie artefaktu, jednak nigdzie się nie pojawia, a próbowałem wiele razy (również w nocy, żeby łatwiej było go znaleźć). Sprawdzałem również w tych dwóch miejscach, w których wcześniej znalazłem Serce, jednak wygląda na to, że tam skończyła się emisja psioniczna, w momencie gdy zabrałem artefakt, ponieważ nie pojawiają się już tam ostrzeżenia. Próbowałem wchodzić i wychodzić z lokacji, przeczekałem emisję, mając nadzieję, że artefakty w końcu się pojawią. Niestety nic nie przynosi skutku. Co robić? Może znacie jakieś miejsca, w których jeszcze nie byłem? Mi się już skończyły pomysły. PS Tylko nie radźcie mi "szukaj dokładniej" bo męczę się już z tym od dwóch dni, a wiem jak wygląda artefakt, bo jak już pisałem, znalazłem wcześniej 2 sztuki.

Link to comment
Share on other sites

Niestety pojawianiem się tych artefaktów rządzi przypadek.Więc tak.Jeżeli raz wziąłeś artefakt z danego miejsca nie masz po co tam wracać.Jeżeli detektor piszczy a artefaktu nie ma to mi pomagała zmiana lokacji i powrót w to samo miejsce.Artefakt spokojnie sobie leżał , z tym że detektor już nie piszczy.Sądzę że jest to związane ze złym określeniem miejsca gdzie powinien się spawnować.Artefakt po prostu wpada w tekstury.Pewnym miejscem gdzie zawsze znajdowałem serce oprócz tych co podałeś było: Okolice wejścia na kompleks X16 na Jantarze Na torach kolejowych między wagonami na górze mapy w Dziczy Niedaleko budynku z dziurą w dachu w Dziczy Na Wysypisku na lewo jak idziesz od hangaru w strone przejścia do Doliny Mroku ( zawsze są tam Dziki i Mięsacze) Zawalony tunel kolejowy na bazie Wolności Stojąc przed przejściem z Doliny Mroku na Kordon idź wzdłuż płotu na lewo Tyle pamiętam :)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mam problem ze znalezieniem artefaktu Serce Kontrolera. Byłem w tych miejscach co wymieniłeś w w/w poście i zrobiłem tak jak napisałeś i nie mogę wogóle go znaleźć. Może jest na to jakiś inny sposób. POMOCY!!

Edited by Yurek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity