Skocz do zawartości

Serce Kontrolera


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znalezieniem artefaktu Serce Kontrolera, a potrzebuję go dla Wykładowcy. Otóż znalazłem już wcześniej 2 sztuki - jeden na bagnach w Agropromie, drugi w Dziczy, przy anomaliach elektro. Oddałem obydwa Krugłowowi - pierwszy do zadania, drugi za detektor anomalii. Teraz gdy potrzebuję go dla Wykładowcy za nic w świecie nie chce mi się pojawić. Próbowałem już w trzech kolejnych miejscach z emisją psioniczną: w lasku z dzikami na Wysypisku, w dolince niedaleko bagna na Agropromie i w tunelu na Magazynach Wojskowych. Detektor mam przypięty do paska. W każdym z tych miejsc pojawia się ostrzeżenie o emisji oraz słyszę dźwięk sygnalizujący znalezienie artefaktu, jednak nigdzie się nie pojawia, a próbowałem wiele razy (również w nocy, żeby łatwiej było go znaleźć). Sprawdzałem również w tych dwóch miejscach, w których wcześniej znalazłem Serce, jednak wygląda na to, że tam skończyła się emisja psioniczna, w momencie gdy zabrałem artefakt, ponieważ nie pojawiają się już tam ostrzeżenia. Próbowałem wchodzić i wychodzić z lokacji, przeczekałem emisję, mając nadzieję, że artefakty w końcu się pojawią. Niestety nic nie przynosi skutku. Co robić? Może znacie jakieś miejsca, w których jeszcze nie byłem? Mi się już skończyły pomysły. PS Tylko nie radźcie mi "szukaj dokładniej" bo męczę się już z tym od dwóch dni, a wiem jak wygląda artefakt, bo jak już pisałem, znalazłem wcześniej 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pojawianiem się tych artefaktów rządzi przypadek.Więc tak.Jeżeli raz wziąłeś artefakt z danego miejsca nie masz po co tam wracać.Jeżeli detektor piszczy a artefaktu nie ma to mi pomagała zmiana lokacji i powrót w to samo miejsce.Artefakt spokojnie sobie leżał , z tym że detektor już nie piszczy.Sądzę że jest to związane ze złym określeniem miejsca gdzie powinien się spawnować.Artefakt po prostu wpada w tekstury.Pewnym miejscem gdzie zawsze znajdowałem serce oprócz tych co podałeś było: Okolice wejścia na kompleks X16 na Jantarze Na torach kolejowych między wagonami na górze mapy w Dziczy Niedaleko budynku z dziurą w dachu w Dziczy Na Wysypisku na lewo jak idziesz od hangaru w strone przejścia do Doliny Mroku ( zawsze są tam Dziki i Mięsacze) Zawalony tunel kolejowy na bazie Wolności Stojąc przed przejściem z Doliny Mroku na Kordon idź wzdłuż płotu na lewo Tyle pamiętam :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.