Skocz do zawartości

Problem z językiem w grze


Vouriel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisałem już na innej stronie poświęconej Stalkerowi ale niestety tam nie chcieli mi pomóc gdyż mam angielską wersję gry Stalker Cień Czarnobyla, oczywiście oryginalną. Mój problem jest następujący, nie wiem jak zmienić język w grze, kiedyś mi to się udało jak coś ściągnąłem. Chciałbym mieć Rosyjski dialog i polskie napisy, uważam iż jest to najbardziej klimatyczne rozwiązanie, bo ci lektorzy nie wczuwają się choć trochę w to co mówią ;/ Prosiłbym o szybką odpowiedź gdyż nie chccę przechodzić gry razem z tym durnym lektorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie cie zbanowali ... Tak się składa ze posiadam rosyjską i polską wersje Czarnobyla ;) To nie problem wyciąć z gry napisy pl i dialogi ale daj tu zdjęcie swojego egzemplarza z nickiem napisanym na kartce a wrzucę ci spolszczenie do stalkera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak nie lubicie piratów?? mogę ci wysłać zdjęcie ale nick ci nie wiele da;) a on nie pamięta na jaki nick rejestrował (kilka lat temu w angli) tzn. niby na ten nick ale ostatnio na steamie pisało że nie ma oryginalnej gry, mniejsza o to niby nick sztanek1981 ale coś wykrywa teraz ;) Poradziłem sobie z tym wgrałem polskiego lektora ;) może nie do końca mi o to chodziło ;] Więc i tak i tak byś mi nie pomógł bo na Steamie byś jej nie znalazł ;] więc oszczędzę ci tego zamieszania ze zdjęciem, ale dzięki że ktoś to przeczytał i nie zamknął tematu zaraz po tym jak go opisałem ;) Co jak co ale gry takie jak stalker są warte aby za nie zapłacić ;) Temat do zamknięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.