Skocz do zawartości

Leczący Beryl


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

To moje 5 podejście do Soljanki :P .

Zawsze mię coś blokowało :@

Użyłem spawnera pierwszy raz :wacko: żeby szybko obskoczyć początek gry :D

Spawnołem kombinezony i wszystkie sprzedałem poza Skat-9 http://stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/cool.png

Teraz mam problem z zaliczeniem zadania u Łukasza -przynieś pancerz.

Czy wie ktoś jak to naprawić -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie cos FATAL ERROR [error]Expression : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty() [error]Function : CPhraseDialog::SayPhrase [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\PhraseDialog.cpp [error]Line : 140 [error]Description : No available phrase to say, dialog[tm_freedom_reward]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi właśnie świta , że ja też miałem mały problem z tym questem tylko u mnie ekran zacinał się na kilkanaście sekund, ale nie wywalało i zadanie zaliczałem. Nie mam już pomysłów- spróbuj np. odłożyć tą kamizelkę do schowka i weź zlecenie od Łukasza itp. Sam pomyśl, może wpadniesz na jakiś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to zadanie na leczący Beryl nie będzie ci blokować innych questów Wolności.To jest zadanie z serii przynieś coś tam , pozostałość z plików podstawki.Zadania od Wolności będziesz otrzymywał po likwidacji oddziału Powinności w przysiółku.To jest kluczowe zadanie, jednocześnie musisz je zrobić tak by żadnego Powinnościowca osobiście nie zabić, by nie popsuć sobie stosunków w Barze.Jak to zrobić opisywane tu było już wielokrotnie.Poza tym blokadę może ci robić zadanie od Łukasza na mózgi kontrolerów z Czarnobyla 2 .Łatwo zapomnieć że oprócz mózgów Łukasz żąda też sporej kasy i jak jej nie będziesz miał to mimo posiadania dwóch mózgów zadanie nie będzie się zaliczać, a Łukasz nie będzie na ten temat gadał.Ale kluczowe jest zadanie na likwidację Powinności. Jeżeli chodzi o Doktora to pojawia się zawsze jeżeli w piwnicy bazy Monolitu weźmiesz z biurka jego pamietnik.Po prostu wcześniej tego zapewne nie robiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mózgi i kasa już u Łukasza http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

A ja jestem zbieraczem i wszędzie swój nos wtykam jak by były pamiętniki to bym znalazł(z daleka je zobaczyłem :D

Pierwszy raz bylem na Czarnobylu 2 :o

Dotąd zawsze blokowało mnie w Sarkofagu lub Prypeci :@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.