Skocz do zawartości

Zadanie na zabicie magika/merlina


roztoczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jak zabić magika biorę zadanie od Ducha że ktoś chce się spodkać w wagonie w prypeci czyli magik zostaje przez niego obrabowany i daje mi zadanie aby zabic felczera/doktora lece do niego aby mu wszystko nakalbować i on ma mi dac broń z krórej mam zabic magika przy trupie mam znaleźć ostatni medalion amulet problem w tym ze nie ma opcji dialogowej z doktorem. ps w moim modzie nie ma takich lokacji jak martwe Miasto ,korpus Pokoju itp i jeszcze jedno jestem na końcu gry mam aktywne zadanie udać sie do bunkra sterowania monolitem 95% guestów zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz lokacji Martwe Miasto to zapewne grasz w Tajne Ścieżki a nie w Tajne Ścieżki 2. Dla twojej informacji to tego moda są trzy kolejne wersje.Zew Monolitu, Tajne Ścieżki i Tajne Ścieżki 2. Są to kolejne, za każdym razem bardziej rozbudowane wersje tego samego moda.Niemniej czy grasz TS czy w TS2 to akurat zadanie jest takie samo.Duch mówi ci że szuka cię Magik, Magik cię okrada i wysyła by zabić w zależnosci od wersji moda Doktora, lub Felczera. Idziesz na stadion i rozmawiasz z Doktorem lub Felczerem.Dostajesz gnata, rozwalasz Merlina, idziesz do Ducha. Skoro u Doktora nie ma odpowiedniej opcji dialogowej to przede wszystkim zrób rachunek sumienia i przemyśl czy przypadkiem nie zainstalowałeś nieodpowiedniego spolszczenia w stosunku do moda w który grasz. Jeżeli tu wszystko gra, masz w PDA zadanie "zabij Doktora/Felczera" to spróbuj zapisać przy Doktorze grę i od razu ten zapis wczytać.ewentualnie spróbuj z nim pohandlować, pogadać, może skrypt zaskoczy.Jeżeli nie pomoże cofnij się do zapisu z przed wejścia do Prypeci i jeszcze raz wejdź na lokację.

Poradnik do Tajnych Ścieżek http://www.stalkerte.../115-poradniki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to "Ukryte Ścieżki dla Stalker.pl" jest od razu spolonizowane. Więc nic na to nie nakładaj. Poza tym to to samo co u nas Tajne Ścieżki http://www.stalkerteam.pl/forum/83-ns5-tajne-sciezki/ Więc śmiało możesz korzystać z odpowiedniego poradnika. Dodam jeszcze odnośnie twoich kłopotów że bardzo ważne jest by grać na patchu 1.004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.