Skocz do zawartości

Menší problémy


Hobby

Rekomendowane odpowiedzi

Po vychytání miętolić Solyanka jedzie.Mam ale ten problemy jeżeli się z guzdracz jeden spotkał: Lab X10 ostatni ukrycie kości.Misja otworzyć drzwi z kod.Mněl bym wpaść seria teleportů a dostać się do klatka z plecak (podle ponownego scena) albo znaleźć plecak w róg izba za rura.(stary scénař)Nigdzie nic.Nepomůže ani odejście a dojście do lokacja.Kiedy otworzyć drzwi kod który znam (2 61- 9- 54- 7),znaleźć jakiś amunicja ale nie jest apel informować Kosťu o znalezienie skrytka.Jest to odparzenie,znalazłem wszystkie skrytka a u ostatni tenis.Następny jest rozlewarka życzenie a dialog z hologramem naukowiec.Przejść jestem do sargofágu do monolit,odebrał rzecz przed on a granie oferuje już tylko "tęsknić nie byle co" a koniec.Kiedy sobie nic życzyć a kontynuować do mísnosti z misja ujawnić prawda o monolit,otrzeżwieć monoliťáky,drzwi by się miały zamknąć, w mísnosti bym miał podzielić łapy a rzucić trudna rozmowa z naukowiec.Nic się niezbyt długo,łapy bez wad a oboje drzwi są otwarty.Przejść jestem poza Černobyl,seria teleportů do miasta gdzie jest doktor,ale misja pozostają aktywny a Sacharov pořát mleć że się mięć będzie gwarzyć aż się zwrócić od wypalać. Następny jest spotkanie z Aharou w Agropormu.Mam misja spotkać się z nim a natrzeć na voj.základnu.Niestety na miejsce nikt nie jest,wszedł jestem do lokacja być może trzy kroć. Na dokładkę wytwarzać nowy arteria.Mam kuchenka od Kuzněcova,do górny policzek dam arty podle recepta,start a nic.Na co są ty dol ona poletko w kuchenka?Nemohu do nic nic dosadzić.To sam u wytwarzać artů w anomalia.Podleźć do czarowny galareta,odrzucić do on lalka a nic.Podle przewlekanie by się mieć błyskać a po określony czas się odkryć nowy arteria.Lalka tam pompować a nic się niezbyt długo. Memám żadnej dodatek ani ciemiężyć. Omlouvám se za polštinu je použit translator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jesteś Czechem, lub Słowakiem ? :)

Kostia i jego schowek w X10 - zajrzyj do tego tematu- najlepiej powtórz od autosave

http://www.stalkerteam.pl/topic/725-cz3-przewodnika-kostia-i-jego-schowki/

W sarkofagu, podczas pierwszej wizyty nie idziesz do Spełniacza Życzeń, tylko odnajdujesz ukryte laboratorium i po rozmowie z Hologramem lądujesz na Czarnobyl2 (przy okazji robisz poboczne misje na mózgi dla Łukasza)

Artmodyfikator od Kuzniecowa powinien działać jeśli zdobyłeś receptę, i jest widoczna na ekranie artmodyfikatora.

http://www.stalkerte...ktow-by-yourek/

Arhara pojawi się na Agropromie, dopiero gdy weżmiesz questa od Dana na Bagnach na zadanie na posterunku wojskowym( wtedy pojawi się Arhara i pomoże Ci w tym queście)

W przyszłości podawaj screeny z questami których nie możesz zaliczyc bo trochę ciężko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym forum Hobby :) Jeśli idzie o schowki Kostii, nie wiem, w wersji od 19.04 w górę ostatnie cyfry kodu powinny być w plecaku w klatce dostępnym po przejściu serii teleportów w X10. Z tym że te cyfry pojawiają się w PDA i sam musisz sobie ułożyć kod dostępu. Po otwarciu drzwi w środku powinny być dwa teleportery, z tym że o ile pamiętam, tam nie zalicza się żadne zadanie, ani nie ma wpisu że masz iść do Kostii, po prostu przy kolejnej wizycie na Magazynach Wojskowych trzeba pamiętać by pogadać z Kostią o zepsutych teleporterach. Jeżeli nic się nie dzieje, nie martw się, tych teleporterów i tak się nie używa, cała zabawa jest w szukaniu kolejnych schowków Kostii, a te prawie wszystkie już przecież znalazłeś. O co ci chodzi z tym Sarkofagiem i z Monolitem, nie wiem.Nie rozumiem. Ale na pewno nie wypowiadasz żadnego życzenia przy Monolicie. Zapewne chodzi o przejście na Czarnobyl 2. Będąc na Magazynach Wojskowych trzeba u Łukasza wziąść zadanie na przyniesienie mózgów Kontrolerów z Czarnobyla 2. Następnie przechodzisz znaną z podstawowej wersji linię fabularną z dekoderem.W Sarkofagu idziesz tak jak w podstawce do dobrego zakończenia czyli przez bunkier sterowania, rozmawiasz z hologramem i przenosisz sie na Czarnobyl 2. Tam w okolicy Generatorów znajdziesz potrzebne mózgi.W nagrodę Łukasz powie ci gdzie w Sarkofagu można znaleść teleportery Monolitu za pomocą których przeniesiesz się na Czarnobyl 2 z dowolnej lokacji. Opuścić Czarnobyl 2 możesz za pomocą teleportów do Prypeci, lub uzyskując przejście z Czarnobyl 2 na ATP od wartownika przy wejściu na bazę Wolności. Grupę Archary na Agropromie znajdziesz w tunelu kolejowym na prawo od wejścia na lokację. By korzystać z "kuchenki" :) od Kuźniecowa przede wszystkim musisz mieć przepis na artefakt, poza tym musisz mieć potrzebne składniki. Wtedy stajesz przed anomalią, używasz artmodyfikatora i w górnym polu wyświetla ci się co możesz w danej anomalii stworzyć a w dolnych co do tego potrzebujesz ( lub odwrotnie, nie pamiętam już niestety) I oczywiście transmutacja trwa, czasami parę minut, a czasami kilka godzin.Czas oczekiwania jest podany w recepcie. Mam nadzieję że ci pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Děkuji za pomoc.Moc jste mně nepotěšil.Musel jsem vycouvat o skoro den hry zpět,ale monolit je OK.Zkusím ještě tu X10 a artmodifikator.Zašlu screny jestli to nepůjde.Jinak děkuji za překlad do Polštiny.Přeložil jsem si ve skriptech většinu hry na CZ.Vaše fórum je daleko přehlednější než ruské. Ještě jednou díky. :) Chyba byla,že jsem šel nejdříve k monolitu,vzal teleport a zápisky.Pak jsem šel s dekoderem za hologramem.Tím se hra pokazila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.