Skocz do zawartości

Black hawki z Mielca lecą do Brunei


Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie tam dałem spokój.Może treść na tych forach nie jest dziwna Tylko za bardzo wynosi na laurach jedną stronę :) Jak ktoś coś złego na gazecie.pl na PO napisze to zaraz jest od "Szmat" i takich tam wyzywany,dla nich PO to jest świętość afer tam nie opisują, a jak opiszą to tak lakonicznie że kilka razy musisz czytać by zrozumieć.Kaczyńskiego jakby mogli to by na tym forum powiesili nie powiem za co.Rozumiem każdy woli inną opcję polityczną ale to nie oznacza żeby tą drugą formację próbować zgnoić wszelkimi sposobami.Ja na przykład głosowałem na PIS ale nie piszę na Fakt.pl że Tusk jest taki czy owaki.Czasami czytając te fora zwolenników PIS i PO łapię się za głowę jak ludzie mogą ziać do siebie taką nienawiścią tylko dlatego że jedni popierają innego złodzieja a drudzy innego.Sorki za określenie że politycy to złodzieje ale inaczej nie wiem jak się o nich wypowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu takiego kumpla który jest "chory" na punkcie PiS ( bo już inaczej tego nazwac nie mozna), za głos mój i mojej żony na Kaczyńskiego dostałem Metro2033 i Assassin Creed 2, wiedział szelma jak mnie podejsć :D Ja nigdy nie głosowałem , a juz na pewno nie zrobie tego w Norwegii bo dla mnie taki lokalny patryjotyzm jest śmieszny...siedzieć za granicą ,ale strasznie udawać ze mnie los Polski interesuje. Nie, ja juz do tego chorego kraju nie wracam. A skoro ktos jest takim wielkim patryjotą to niech wraca spowrotem, buduje ojczyzne ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym domaganiem to wiesz jak będzie...powiedzą ze nie mają kasy, pewnie zgodnie z prawdą i tyle.

Mamy świeży przykład, twierdzą ze nie maja kasy na ostatni punkt programu czyli zalanie betonem i zrobienie ostatecznego sarkofagu. Rozwiązanie które jest obecnie w Czarnobylu jest tylko czasowe, miało wytrzymać ileś tam lat chyba 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu takiego kumpla który jest "chory" na punkcie PiS ( bo już inaczej tego nazwac nie mozna), za głos mój i mojej żony na Kaczyńskiego dostałem Metro2033 i Assassin Creed 2, wiedział szelma jak mnie podejsć :D Ja nigdy nie głosowałem , a juz na pewno nie zrobie tego w Norwegii bo dla mnie taki lokalny patryjotyzm jest śmieszny...siedzieć za granicą ,ale strasznie udawać ze mnie los Polski interesuje. Nie, ja juz do tego chorego kraju nie wracam. A skoro ktos jest takim wielkim patryjotą to niech wraca spowrotem, buduje ojczyzne ;) .

Masz rację jest wielu "fanatyków" ale nie zapominaj że są po 2 stronach opcji a ja zagłosowałem na pis tylko dlatego że nie chciałem Po (większość głosujących na PO nie chce PISi na odwrót) ale nie popieram go aż tak żeby być jakimś mochero-podobnym fanatykiem,a jakbym ja miał dostać 2 gry za głos to chyba też bym tak postąpił :D Lecz nie można oceniać książki po okładce

Mamy świeży przykład, twierdzą ze nie maja kasy na ostatni punkt programu czyli zalanie betonem i zrobienie ostatecznego sarkofagu. Rozwiązanie które jest obecnie w Czarnobylu jest tylko czasowe, miało wytrzymać ileś tam lat chyba 25.

Według mnie Czarnobyl to niezły interes z punktu widzenia Ukrainy

@EDIT: Podczas wysyłania tej wiadomości wyświetliło mi się :"

Odpowiedź nie została dodana, ponieważ została napisana zbyt szybko." :D Wie ktoś od czego to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.