Jump to content

Licznik postów Shoutboxa


Naznaczony

Recommended Posts

Witam. Ostatnio zacząłem się zastanawiać czy by nie dało się zrobić licznika postów w shoutboxie.Chodzi o to by zrobić specjalny licznik który by liczył posty napisane w shoutboxie,nie wliczało by się to do ogólnej liczby postów oraz nie dawało by to żadnej rangi tylko by informowało kto ile postów napisał w Shoutboxie.sprawdzało by się to na profilu danego użytownika.Wiem że to nic nie wnosi na forum ale założę się że kilka osób by chciało sprawdzić ile już napisało postów w shoutboxie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Popieram pomysł Kpuca i Naznaczonego i mam jeszcze jeden. W liście

http://www.stalkerte...desc&filter=ALL

sugeruje, aby były tylko posty ważne, ta sama liczba co w profilu, bo w tej liście z linku przy każdym użytkowniku jest licznik postów ważnych i usuniętych i promuje to takich osobników co z 10 wystukanych postów, 9 napiszą o tym żeby im wytłumaczyć jak pobrać bo im potrzebne do kolekcji, że zabierają się za pobieranie, albo że będzie długo pobierał- tutaj przykład http://www.stalkerte...__fromsearch__1

To taka propozycja, bo chyba nikt mi nie zarzuci, że nabijam posty tylko po to żeby mieć więcej i chciałbym żeby były tylko ważne posty.

Link to comment
Share on other sites

Naznaczony jeżeli możliwe technicznie to można wprowadzić... // Propozycja Kpuc jest możliwa , ale jestem jej przeciwny ponieważ widząc kto daje minusy zrodzi się uczucie niechęci między ludźmi na forum, więc anonimowość jest mniejszym złem. Nie mówię tutaj że należy ukrywać fakt dania minusa, ale ogólnie jest tak lepiej. // Korn to że nie lubisz Czarnobyla 10 nie musi się przekładać na zmiany ustawień forum.. :)..ale sprawa licznika jest dobra..teraz nie odejmuje usuniętych i łączonych postów. Tym Portals musi się zająć, jeżeli technicznie jest to możliwe..

Link to comment
Share on other sites

kto daje minusy zrodzi się uczucie niechęci między ludźmi na forum.

przecież minusy daje się chyba w wiadomym celu, plusy tak samo, chyba lepiej wiedzieć gdzie się poprawić

Korn to że nie lubisz Czarnobyla 10 nie musi się przekładać na zmiany ustawień forum.. :)

A gdzie napisałem że nie lubię, mam go nawet w znajomych ;) Ale jak czasami przyjdzie mi czytać światłe posty o "zabieraniu się za pobieranie do kolekcji" to mi się słabo robi- zastanów się gdyby tak wszyscy pisali, wiem że podobne zdanie jak ja ma kilku innych użytkowników. No to zmieniajcie- to tylko mój pomysł- "piszmy o niczym" to będziemy wyżej na liście.
Link to comment
Share on other sites

Propozycja Kpuc jest możliwa , ale jestem jej przeciwny ponieważ widząc kto daje minusy zrodzi się uczucie niechęci między ludźmi na forum, więc anonimowość jest mniejszym złem. Nie mówię tutaj że należy ukrywać fakt dania minusa, ale ogólnie jest tak lepiej.

przecież minusy daje się chyba w wiadomym celu, plusy tak samo, chyba lepiej wiedzieć gdzie się poprawi

To właśnie o to chodzi by wiedzieć za co się człowiek powinien poprawić.

Link to comment
Share on other sites

Już napisałem wszystko zależy od opcji skryptu..jeżeli pozwoli to się zrobi.. // na dzień dzisiejszy można ustawić tak....widoczne nicki kto dał, ale tylko pozytywne..jeżeli to zmienię forum nie będzie miało negatywnych, a to źle. Może Portals coś wymyśli, on techniczny.

Link to comment
Share on other sites

Plusy i minusy powinny być jak dostaniesz plus to widzisz od kogo i za co i czy było oki, a jak minus to wiadomo trzeba się poprawić wg. mnie dobrze żeby to było. Z tym wyliczaniem postów tez by można coś zrobić bo już usunąłem tyle postów bezsensownych, że szok coś bym z tym zrobił.Co do Sb nie mam zdania nie piszę tam więc nie wypowiem się.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.