Skocz do zawartości

Witam


djŁU

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w zasadzie jestem półukraincem :rolleyes: Moja rodzina ze strony matki pochodziła z Kowla...oczywiście był wtedy Polski, ale i tak miała w dowodzie, że urodzona w ZSRR. A na Syberii na zesłaniu była tylko babcia...miała 6 lat i przeżyła tam 5 lat...nigdy mnie nie przestanie zadziwiać ludzka możliwośc przystosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

хорошо что есть взаимопонимание

dobrze, że wzajemne zrozumienie

Buber, от того "выброса" в 1917 году всем досталось.. мои предки по материнской линии из терских казаков, прошли с Пржевальским Николаем Михайловичем (тоже кстати ваш соотечественник) в экспедицию на Тянь-Шань (Кыргызстан) да там и осели основав город Пржевальск. по отцу предки были дворяне но в 1923-м всех вырезали большевики, уцелел только дед мой с его братом они бежали в Туркменистан но в пути потеряли друг друга, дед потом переехал в Кыргызстан..

z "uboczne" w 1917 roku wszyscy udali się do .. Moi przodkowie ze strony matki z Terek Kozaków, udał się do Przhevalsky Nikołaj Michajłowicz (również przy okazji waszych rodaków) na wyprawę do Tien Shan(Kirgistan) tak, tak, założył miasto i osiadł Przhevalsk. ojca przodkowie byli szlachtą, ale w 1923 rokuwszyscy bolszewicy cięcia przeżył tylko mój dziadek z bratem uciekli do Kyrgyzs

таково вкратце моё происхождение.

krótko moje pochodzenie jest następujący.

в какие мод вы сейчас играете? я недавно прошёл Сигероус 2 сейчас прохожу R.M.A. Shadows Addon

w jakie mod są aktualnie gra? Niedawno poszedł Sigerous 2 przechodzi obecnie R.M.A. Shadows Addon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDAROVE braci, nie niedawno udało się porozmawiać

Nawiasem mówiąc nie wiedziałem, że istnieje trzecia wersja historii Surf. a ja po prostu przez to przejść. Nie rozumiem, wiele mnie nie lubi i vice versa

здарова братья, последнее время не удавалось пообщаться с вами

кстати я не знал что есть третья версия Истории Прибоя. а я сейчас как раз прохожу её. не понимаю, многим она не понравилась а мне наоборот

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Malakas jak się nie mylę była też tu jedna osoba z Rosji (Zaurus jak się nie mylę) i bodajże dostał rangę Vip jako że jest obcokrajowcem i robi mody,i tu się zaczyna moje pytanie :D Czy PagraD też mógłby takiego vipa dostać? Jeżeli co źle z tym vipem napisałem to proszę usunąć posta mego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.