Skocz do zawartości

Psy na służbie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że news nie jest świeży ale chciałem poznać waszą opinię o tym czymś bo nie wiem jak to nazwać.Minister finansów

23 listopada wprowadził w życie rozporządzenie które nakazuje usypiać psy których nikt nie chce przygarnąć a do służby nie są już wykorzystywane.

Link: http://www.fakt.pl/P...y,139430,1.html

Moim zdaniem to te psy zapracowały na swoją emeryturę,czy to musi tak być że jeżeli zwierzak nie jest już potrzebny to trzeba go zabijać?Boję się jakiegoś kolejnego rozporządzenia ale tym razem w sprawie emerytów...Jeżeli psa po odejściu na "emeryturę" się będzie usypiało to równie dobrze można by ludzi usypiać bo ich utrzymanie też kosztuje :)Ewentualnie zrezygnujmy z psów i albo szkolmy ludzi do wykrywania narkotyków albo świnie (to drugie bardziej pożyteczne bo później może iść na mięso,a to mięso z kolei oddać potrzebującym). Wiem że dziwnie to napisałem ale nie wiedziałem w jakich słów użyć żeby nie było to dla kogoś obraźliwe ale żeby oddawało postać rzeczy.

@EDIT:Minister tłumaczy się teraz ze swojego rozporządzenia

http://www.fakt.pl/Minister-sie-tlumaczy-z-pomyslu-zabijania-psow,artykuly,139521,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze inaczej, zus oddawaj co okradłeś a ja sobie sam zapewnię emeryturę. Najlepszy według mnie układ to, pracujesz idzie na twoje konto, nikt tobie nie ma prawa tego ruszyć,możesz też dać na procent itp. Teraz idziesz do lekarza i dajesz swój nr. konta. Jest też minus: Problem z kalekami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, póki świat nie stanie na głowie :P i ludzie nie nabiorą więcej rozumu będą nami rządzić stuknięci politycy, którzy myślą tylko o sobie... Do widzenia pensjo idź i płać ZUS..., eh. Biedne pieski, najlepsi przyjaciele człowieka, ten sam człowiek chce was teraz usypiać. Nie dość, że ratowałyście nas w potrzebie to gdy już nie możecie więcej pracować to nie pozwalają wam nawet dożyć swoich pieskich lat w spokoju, od razu na śmierć z powodu finansów. Co za znieczulica :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.