Skocz do zawartości

Internet LTE


czernobyl10

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam z programu iplusa. Raz jak miałem stary modem zachciało mi się aktualizować program i to był błąd. Potem dzwoniłem do pomocy i tam powiedziel aby nigdy nie wykonywać aktualizacji gdyż będą błędy. Muli jak mam 3G albo pod koniec okresu rozliczeniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czemu.Może tam gdzie mieszkasz nie ma dobrego zasięgu? ja będąc w Myśliborzu tak samo nie miałem dobrego zasięgu miałem bodajże EDGE (zamiast 7,2 Mb/s wykorzystywał mi może z 256kb/s)Lecz ostatnio jak tam pojechałem z netem to już mi normalnie prędkość wykorzystywał.Mi się wydaje że może w mieszkaniu gubisz zasięg,jeżeli net nie wykorzystuje tej prędkości co masz w umowie to jak się nie mylę możesz z nimi rozwiązać umowę bez konsekwencji,bynajmniej mojemu bratu w Niemczech Vodafone rozwiązało umowę bo net mu źle chodził a nieraz całkowicie zasięg zanikał .Jak chcesz to sprawdź sobie internet w Play,kiedyś miałem z Play'a (kupiłem w salonie tylko że musiałem latać do kiosku doładowywać jak telefon ale był bez żadnej umowy ) A jeżeli ci nie starcza transferu to aktywuj sobie Iplusopobieracz,bodajże 10 zł miesięcznie więcej ale masz od 00.00 do 9.00 lub od 00.00 do 12.00, zresztą poczytaj sobie o tym na ich stronie http://internet.plus.pl/indywidualni/iplusopobieracz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeżeli macie zasięg LTE to polecam kupić modem LTE  huawei b593-12 (ja mam 24, różnica taka że odbiór do 150Mbps a nie do 100 ale to żadna różnica u nas). Do tego kartę Play albo RedBull Mobile i macie za 17zł miesiąc darmowego internetu do 2014r.

 

Ja mam pierwszą antenę BTS 400m od siebie i zasięg 95/100% (grube ściany), łącze jest bardzo stabilne i ping 20/30ms, bardzo dobrze się na tym gra po sieci a pobieranie do 15Mb/s i wysyłanie do 5Mb/s, ludzie w centrach maja i po 75Mb/s :0

 

Cały haczyk w tym że ten modem posiada opcję blokady tylko LTE dzięki czemu nie przełącza się na 3G (u mnie na 3G 7Mb/s || 0.30Mb/s przy 250/450ms).

 

Ps. niema limitów ;) Niby jest 200GB/miech ale nie zaskakuje :D

 

 

ED>

Kurka teraz tak patrze zrobiłem niezły odkop (Napisano 12 grudzień 2011 - 17:03) a temat był na liście ostatnio aktywnych, jakim to cudem, może ktoś podbił  ??

 

ED2. Już wiem, po wylogowaniu temat pojawia się na "Ostatnie posty" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.