Skocz do zawartości

Narkotyk "Krokodyl"


Naznaczony

Rekomendowane odpowiedzi

W Rosji powstał narkotyk o nazwie "Krokodyl" (Dezomorfina która jest o wiele silniejsza niż morfina)

Narkotyk ten jest tańszy od morfiny dlatego jest w miarę popularny w Rosji lecz zaczyna rozprzestrzeniać się na Europę.Jest tańszy od Heroiny (około 20 razy) lecz powoduje większe zniszczenie w organizmie (gnicie ciała odchodzenie mięsa od kości Etc.) Ponoć powoduje on powolną i straszną śmierć (jak doczytałem to śmierć następuje od 2 do 3 lat po "braniu") według jednego forum:

Jednak najbardziej koszmarną kwestią jest sposób, w jaki dezomorfina zabija uzależnionych - zaczynają oni, w dosłownym znaczeniu, gnić niczym trędowaci. Ciało pokrywa się sinymi planami, tworzą się rany, skóra odchodzi od mięsa. W najbardziej ekstremalnych przypadkach ciało... odchodzi od kości.

.a skład to niby

Narkotyk powstaje na bazie syntetycznej heroiny, ale w jego składzie znajdziemy takie substancje jak kodeinę wymieszaną z benzyną, rozcieńczalnik, kwas solny, jod i fosfor czerwony. Wystarczy przyjęcie jednej dawki, by silnie się uzależnić. Niewielkie przedawkowanie może skutkować śmiercią.

Według mnie to jest lekkie przegięcie by takie coś brać...Rozumiem trawkę zapalić (chociaż szczerze mówiąc i tego za bardzo nie popieram) ale żeby takim czymś się truć?

Wkleił bym tu filmik jakie zniszczenie to powoduje ale obawiam się że jest on zbyt drastyczny.

Mi to się w "pale" nie mieści by taki syf zażywać (chociaż jedna moja używka to kawa :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w organizmie (gnicie ciała odchodzenie mięsa od kości Etc.) Ponoć powoduje on powolną i straszną śmierć

Ohyda, ja kiedyś raz z kumplami się dałem namówić, bo wiecie. No co ty my palimy a ty nie zapalisz ? Nie wiem co to było, może hasz... Oni już po 3 buchach się kłaniali a ja nic, koło 10 i nic tylko jak w domu zauważyłem to oczy mi się zrobiły jak szpilki.

Od tamtej pory mówię, na mnie to nie działa wypierd!@!@. Wolę się czystej wódki napić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpuc Masz rację :D też wolę wódkę czy tam piwo a nawet jakieś lepsze winko (oby nie tanie winiacze bo to jest blee) albo szampana,ale nigdy narkotyków.Na sylwestra próbowałem trawę,że tak powiem "jaj nie urywa" ogólnie normalnie się czułem żadnej fazy nic :D śmiałem się z kolesia że kupił taką silną trawę że ja bym lepiej wyszedł rwąc trawnik gdzieś w parku :D."Wielcy" znawcy trawy (głównie niepełnoletni którzy jeszcze mutacji nie przeszli) piszczą najwięcej że trawa jest zdrowsza od fajek i od niej się nie uzależnia, nie pomyślą że można się uzależnić psychicznie a nie fizycznie.Wiem że trawsko dużo ludzi pali bez względu na wiek ale to jest lekka przesada jak stoisz sobie z kolesiem który ma 15 lat a już się chwali czego to on nie palił.Zresztą teraz w trawie też dużo chemii dodają by "poprawić walory".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wódzia jest ok...pod warunkiem ze się ma zdrowy mózg...ja nie mam :rolleyes:

A co się dzieje jak wypiszesz? :thumbsup: mi to się "łazik" włącza i mam ochotę na spacer,jak za dużo wypiję to włącza mi się takie coś że jak ktoś mnie zdenerwuje to pierwsze co to bić się chcę :D

Święta prawda..narkotyki to dla mięczaków..Żołądkowa Gorzka to jest najlepszy narkotyk.. :smile: ..

Co się dzieje z Twoim mózgiem..rozrabiasz jak wypijesz... :teehee:

Malakas żołądkowa to naprawdę narkotyk :sleep: mi to smakuje ta żołądkowa czysta deluxe, a ze smakowych to "Barmańska", chociaż od wódki wolę piwko.

Najgorszą wódką jaką piłem była Starogardzka...Nie dość że źle mi się ją piło to na dodatek jak się na drugi dzień obudziłem to miałem takiego kaca że myślałem że mi oczy wyparują :D

Jak narkomani biorą to kit z nimi. Nie rozumiem takich ludzi którzy muszą walnąć w żyłe. Wystarczy że ktoś w światku coś wymyśli i już pełno amatorów a potem wielka panika.

Masz wiele racji ale nie zapominaj że są też tacy że jak nie ma się czym szprycować to stwarza niebezpieczeństwo dla siebie i innych.Wiele osób w narkotyki popadło przez własną głupotę bo "Raz spróbuję to nic mi się nie stanie, to tylko zastrzyk"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narkomani biorą to kit z nimi. Nie rozumiem takich ludzi którzy muszą walnąć w żyłe. Wystarczy że ktoś w światku coś wymyśli i już pełno amatorów a potem wielka panika.

Narkotyki tak samo jak inne używki uzależniają, a ja to rozumiem, nie rozumiem jednak dlaczego ludzie po nie sięgają, skoro wiedzą jakie będą skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narkomani biorą to kit z nimi. Nie rozumiem takich ludzi którzy muszą walnąć w żyłe. Wystarczy że ktoś w światku coś wymyśli i już pełno amatorów a potem wielka panika.

Nie, nie kit z nimi. Tak się składa, że pracuję z uzależnionymi już dosyć długo. Jestem autentycznie szczęśliwy, gdy widzę, jak część z nich (ponad 60%) po terapii nie bierze i stara się wrócić do normalnego w miarę zycia. By starać się zaistnieć jako normalni, wolni od koszmaru ludzie. Jakbyś usłyszał trochę życiowych historii tych osób, to byś takich bzdur nie wypisywał. Łatwo jest walnąć w klawisze i napisać "kit z nimi" i mieć poczucie, że się zabrało głos w temacie. Napisz w następnym poście, że kit z samobójcami, bo ich nie rozumiesz...Eeeech, czasu szkoda po prostu

Za dobrych, młodych czasów zebrałem chyba za wiele na głowę, teraz są efekty...na szczęscie pijam 2-3 razy w roku...w tym już mam nadpite.

Identico u mnie, z tym, że ja mam nadpite tak ogólnie i generalnie i od dobrych paru lat w ogóle nie piję alkoholu. Ale to się dobrze składa, bo jak się wreszcie na tym lotnisku spotkamy, to nam ta kawa będzie naprawdę smakować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.