Skocz do zawartości

Muzyka w menu Stalkera SoC


Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo podoba mi się muzyka w menu Stalkera SoC i większości modów. Jest taka...smutna. Postanowiłem to zmienić i wystawiłem tam piosenkę, którą śpiewa Maria Gorjaczewa pod tytułem "Monolit" Kto ma podobne odczucia wystarczy, że wstawi to do gry. Wstawiłem tutaj, bo modem tego raczej nazwać nie można. Link: https://yadi.sk/d/n5V083-9uHNqc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem, myślałem, że na oryginalnym pójdzie. Loga muszę przepisać, z racji tego, że jak już gdzieś tam pisałem nie mam na chwilę obecną internetu. Expression: ovi->channels==1 Function: CSoundRender_Source::LoadWave File: E:Stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp Line: 71 Description: Invalid source num channels: Arguments:(pominę) soundsmusicwasteland2_l.ogg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Description: Invalid source num channels:'' Twoje piosenka/muzyka jest w stereo a przynajmniej ma więcej niż jeden kanał, dlatego się gra wywala. Musisz podzielić plik na 2 kanały i zapisać, jako lewy i prawy. Lub spłaszczyć do mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwał, też tak coś myślałem, że te _l i _r nie są "bo tak". I tu jest problem, bo nie mam pojęcia czym to zrobić.

Już wiem. Formatfactory ma taki "pstryczek".

Edit: ...który nie działa :/. Czy mógłby ktoś łaskawy wziąć Medal of Honor: Airborne theme, spłaszczyć do mono i wrzucić na tamten hosting, na który Smox wrzucił swoją piosenkę?

Nie dubluj postów. LD

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.