Jump to content

Nie, bo ja się trochę cykam...


Recommended Posts

Dobre , ja czasem jadę z kolegą na małe mecze ASG do Radawy , fajnie się biega po lesie , ale pewnego razu było słychać tak głośny ryk że wszyscy łącznie ze mną wzięli swoje manatki i spierdzielili do takiego posterunku na drzewie, niestety parę ludzi zostało na dole i mówili żeby ich tam ostrzegać z góry bo zacytuję " k@#%! , jak mi się coś stanie to kulka w RYJ !! rozumisz :) " Okazało się że to jakaś mała sarna tak się darła bo zgubiła matkę , a brzmiało to tak jakby hmmmm pseudogigant razem z zmutowanymi szczurami się gdzieś pałętały niedaleko nas :D

Link to comment
Share on other sites

Fajne. Coś jest w takich filmikach i przypomina się, kiedy miało się te 8-10 lat i popylało w obtartej koszulce, z umorusanymi rękoma, poobdzieranymi łokciami i kolanami, strzelając z patyków i podniecając się każdym nie wyjaśnionym zjawiskiem ( ach ile przemyśleń było na temat wygniecionego zboża, które rzeczywiście "uklepał" wiatr ).

Link to comment
Share on other sites

Jak miałem 8 lat, a mój kuzyn z Warszawy 9, spędzaliśmy jak zwykle wakacje u naszej babci w Suchej Beskidzkiej. Zrobiły się jakieś zatargi z miejscowymi dzieciakami, a że było ich więcej od nas, radziliśmy przez pół nocy, jak się bronić i tak powstała broń chemiczna. O ile pamiętam zawierała: Azotox (starsi pamiętają, młodzi wyguglają), pieprz, sól, mąkę poznańską, saletrę potasową oraz kakao (nie pytajcie dlaczego kakao, wtedy z jakiegoś powodu było ważne). Wytworzoną substancję załadowaliśmy do takiej dmuchawy pszczelarskiej na dym do ula, oraz do gruszki do irygacji pochwy po stosunku "Aida" (podwędzonej ciotce) i ruszyliśmy w bój. Cała czwórka przeciwników trafiła do miejscowej przychodni, a kuzyn i ja w ręce naszych ojców. Mój tyłek jak dziś to pamięta... :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.