Skocz do zawartości

Izomorf Kryształ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam powtarzam SOLĘ od momentu spotkania Błyskawicy i problem polega tak po znalezieniu trupa w Czerwonym Lesie u którego jest notatka nt. przejścia i obok niego leży sobie Izomorf Kryształ i problem polega na tym, że po wzięciu izomorfu do plecaka nigdzie go nie ma w plecaku poprzednio jak grałem też tak było robiłem zapis przed wzięciem i jest to samo, nawet po zespawnowaniu nigdzie go nie ma wie ktoś w czym tkwi błąd??? Na dowód dorzucam screena plecaka:

http://imageshack.us...y040112212.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, faktycznie mimo iż zbieramy izomorf z ziemi nie pojawia się w ekwipunku. Nie zmienia się waga, dosłownie nic się nie dzieje. Tak jakby go w ogóle nie było. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Pierwszy raz takie coś widzę, żeby nawet zespawnować go nie szło. Rozumiem gdyby wywalało z jakimś błędem, ale tak :( Może coś nie zaskoczyło przy questach Leśnika i gra uważa, że tego izomorfa jeszcze nie ma. Ja powtórzyłbym od wejścia do Czerwonego Lasu. Może to kombinacja przedmiotów w twoim ekwipunku coś kmini.Naprawdę nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem gram już drugi raz i za pierwszym razem też go nie było w ekwipunku nie wiem może to jest powodem, że z Limańska próbuje przenosić mnie na CEA2 bo to się kończy wylotem bo za pierwszym razem do portalu u błyskawicy wrzucam tylko 2 izomorfy a nie 3 tak jak jest w poradniku.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale to by sugerowało że masz coś z samą grą. Może coś się źle pobrało albo co. Spróbuj jeszcze jednej rzeczy. Załóż nową grę lub wczytaj najwcześniejszego sejwa jakiego masz. Wtedy spróbuj zespawnować tego izomorfa. Jeśli pojawi się normalnie w plecaku to jest jakiś fail w fabule. Jeśli się nie pojawi to masz uszkodzone pliki moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się w sav-ach i zrobiłem screena, tylko że w poradniku jest mowa o 3 izomorfach wrzucanych przy pierwszym razie: GLOBUS, KRYSZTAŁ, KWIATEK

Oto screen pseudokryształu: http://img37.imagesh...ry040212112.jpg

Edytowane przez LordDino
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mucha uratowana. Właśnie jestem na Agopromie przy przejściu na Kordon a tam dalej za bramą jest śmigłowiec i przy nim Mucha, Bagienny Doktor, Pielgrzym i Duch czy oni nie powinni czasem odlecieć może to coś powoduje że nie otwiera się przejście z piwnicy w Limańsku na MM.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kombinuj, może wymyślisz coś ciekawego, czemu otwiera się w Limańsku przejście na CEA2. Ja uważam problem za rozwiązany, a ty wiesz na przyszłość, że spawnera używa się tylko- jak sie wie co spawnować. BTW- jak masz Kamień Powodzenia na pasie- to jesteś nieśmiertelny, a co to za przyjemność z gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.