Skocz do zawartości

Część instrukcji Siemieckiego z Lab X-18


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.Gdy zabijam zzombifikowanego naukowca w Lab X18 nie ma przy nim części instrukcji na poszukiwanie schowka Siemieckiego.Podchodziłem do tego tematu trzy razy i za każdym razem nie było tego dokumentu.Co mam z tym fantem zrobić.Będę wdzięczny za jakąś wskazówkę.

Instrukcja jest przy zwłokach stalkera w dolnym pomieszczeniu, gdzie pseudogigant urzęduje..zwłoki są za zielonymi skrzyniami po lewej stronie, jak się wchodzi... :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerczi, na dolnym poziomie za cysterną leżała instrukcja do miniguna. Kawałek mapy schowka Siemienieckiego znajdował sie przy ciele zzombifikowanego naukowca który atakuje nas na schodach w X18. To ten z grozą Czołgisty. Nie jestem pewien, ale tych naukowców w X18 było chyba dwóch, może Jurek48 trafił nie na tego zombiaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jurek48

W TS2 Update Final przy zwłokach tego naukowca nie ma tego fragmentu mapy schowka Siemieckiego. W Update Final ma go przy sobie niejaki Razuwajew - szef szabrowników, który pojawi się na Korpusie Pokoju w czasie gdy będziemy wykonywać kwest dla Wano na poszukiwanie skrzynki z minami ;)

Pozostałe części mapy schowka Siemieckiego w Update Final będą w tym samych miejscach co w poprzedniej wersji moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poradnik jest przygotowany pod wcześniejszą wersję TŚ2, a w TŚ2 update final część przedmiotów questowych została przeniesiona. To znaczy nie jakoś drastycznie. Skoro wcześniej rzeczona instrukcja była w X18 to dalej jest w X18, tylko teraz może być w kilku różnych losowych miejscach. Przykładowo u mnie była tutaj Dołączona grafika

Ale równie dobrze możesz trafić na starą lokalizację instrukcji. Zmiany dotyczą skrzynki z konserwami dla Salomona, teczki z listą agentów dla Informatora, instrukcji do Miniguna i amuletów. a przynajmniej ja takie zmiany zauważyłem. Możliwe, że lokalizacja innych przedmiotów też jest losowa, a ja akurat trafiłem na znaną z TŚ2 lokalizację. Wyłapanie tego jest niemożliwe, musiałbyś przechodzić moda z 10 razy by wyłapać wszystkie losowe zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.