Jump to content

Mapa schowka Siemieckiego


FIRE-BLADE
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam problem z trzecim fragmentem mapy, który powinniśmy znaleźć u jednego z bandytów w Dolinie Mroku przy wykonywaniu misji na ograbienie schwowka w fabryce. Mój problem polega na tym, że gdy ograbie juz schowek i zabije bandytów idących do fabryki z południa to żaden z nich nie ma fragmentu mapy albo sie nie spawnują i jest pustka ... Czytalem gdzie znajduje sie te fragemnty i raz pisze, że u bandyty a raz przy ratowaniu kuriera na zadanie PDA Dzika ( takowego zadania nie mogłem wziąć od Dzika wv ogole, sprawdzalem nawet wczesniejsze save'y podczas pomagania Rogatemu i Zadań Grafa ) Czy brak fragementu mapy moze bys spowodowane brakiem zadania na PDA i czy mozna w jakis sposob zespawnowac ten fragemnet albo kupić ją od handlarza .... Za pomoc w rozwiązaniu problemu był bym bardzo wdzieczny.

Link to comment
Share on other sites

Trzeci kawałek mapy spawnuje się przy jednym z bandytów w fabryce w Dolinie Mroku gdy tam pójdziemy ratować kuriera w zadaniu na PDA Dzika. Nie mam pojęcia dlaczego Dzik nie chce ci dać tego zadania. Może dlatego że ty tych bandytów zabijasz wcześniej. Robiłem tego questa x razy i nigdy nie miałem problemów, ale też nigdy po opróżnieniu schowka na dachu fabryki nie natknąłem się na żadnych "bandytów idących z południa" Jak Żyła da nam lokalizację schowka to włazimy na dach, opróżniamy schowek i wracamy do Woronina. Jedyne co możemy spotkać to snorki. Zaraz potem przechodzimy na Kordon i kontynuujemy grę. Przy następnej wizycie w Barze Dzik powinien nam dać zadanie na odszukanie kuriera.

Link to comment
Share on other sites

Pomyślałem jeszcze co mogłem zrobić źle i wpadłem na to ze odwiedzilem DM kiedy miałem questa na zabicie "dłużnika" Kniazia. Wypełniłem parę questów dla woronina potem wróciłem do baru i dopiero wtedy zacząlem robić zadania dla Grafa ... Czy moje pałętanie się po lokacjach moglo spowodować, że Dzik nie może dać mi zadanie na znalezienie PDA ?

Link to comment
Share on other sites

Całkiem prawdopodobne. Tym wszystkim rządzą skrypty. Jeśli wszedłeś do Mroku nie mając tam konkretnego zadania to mogły się posypać. Krótko. Na MW dostajesz od Informatora info o Kapitanie w bazie Powinności. Przechodzisz przez Bar, możesz tam brać zadania poboczne od Kniazia, Rogatego czy innych. Z Baru przez Wysypisko idziesz do doliny Mroku. Przy wejściu skrypt powinien uruchomić zadanie obrony bazy Powinności przed atakiem bandytów. Bronisz, robisz wszystkie zadania Woronina aż nie otworzy ci przejścia na Kordon. Od razu tam przechodzisz, nie wracasz na Wysypisko tylko idziesz z główną fabułą. Robisz zadania an Kordonie itp. Prędzej czy później i tak wrócisz do Baru i ręczę że Dzik da ci zadanie odszukania PDA. Więcej i dokładniej o tym wszystkim tutaj http://stalkerteam.p...inia-fabularna/

Podstawowa zasada grając w mody. Zanim wejdziesz na nową lokację upewnij się, że masz tam jakieś zadanie, że ktoś cię tam wysłał, najlepiej z jakąś główną linią fabularną. Później, po załatwieniu podstawowych zadań możesz już oczywiście daną lokację odwiedzać do woli, ale pierwszy raz wchodzisz dopiero jak cię tam pośle fabuła.Zona nie jest dla turystów :no:

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

To już wiem, ze źle zrobilem idac do DM po Winchester Kniazia bez postepu fabularnego. Wczytam sobie save'a z MW i zobacze czy Dzik da mi odrazu zadanie ... Moglbys mi jeszcze powiedziec jakie zadania powinienem odrazu zrobic ( czy w barze robic questy Grafa czy jak napisales przejsc przez bar i isc do DM ) ? Czy poprostu dojsc do momentu w fabule żeby dostać przejście na Kordon i dopiero robić zadania dla Kniazia, Rogatego, i Swibłowa ...

Link to comment
Share on other sites

Zadania Swibłowa najlepiej załatwić jeszcze podczas wizyty na MW. Otworzyć sobie przejście na Radar i zrobić tam wszystko co jest do zrobienia. Będąc pierwszy raz w Barze możesz zrobić zadania Grafa, to nawet jest wygodniej mieć je z głowy, a przynajmniej ja je zawsze wtedy robiłem. Możesz też w Barze wziąć zadanie od Kniazia i Rogatego. Przechodząc na Wysypisko załatwiasz sprawę długu i pierwszej części mapy. Idziesz dalej do DM i tam robisz wszystkie zadania Powinności a przy okazji odnajdujesz strzelbę Kniazia. Z DM przechodzisz na Kordon i tam kontynuujesz fabułę. Po załatwieniu spraw na Kordonie już powinno być dostępne zadanie na PDA Dzika, choć akurat ja załatwiałem jeszcze przed tym Wariaga na Agropromie.

Link to comment
Share on other sites

A ten trzecie kawałek mapy który ma byc przy ciele jednego z bandytow w fabryce na DM, to oni zespawnuja sie dopiero po wzieciu zadania na PDA i trzeba bedzie odbic kuriera z niewoli, to w tym momencie znajdujemy czesc mapy czy jeszcze cos innego ? Bo mozna sie pogubic z tymi wszystkimi poradnikami bo w jednym pisze to a w drugim juz troche pomieszane a naprawde chcial bym znalesc ten schwowek i sie pobawic w "czolga" :D

Link to comment
Share on other sites

Trzeci kawałek mapy zespawnuje się przy ciele bandyty w fabryce w DM dopiero po wzięciu zadania na PDA Dzika. W poradnikach mogą być różnice bo w różnych wersjach moda był różny spawn przedmiotów questowych. Dlatego musisz wiedzieć czy grasz w Tajne Ścieżki, Tajne Ścieżki 2 czy też w Tajne Ścieżki 2 update final i korzystać z odpowiedniego poradnika. Choć akurat te zadanie we wszystkich wersjach jest takie samo.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Gram w TŚ2, ale juz wszytko ogranelem, zrobilem zadania dla woronina ten odblokowal mi przejscie na kordon, oczywiscie tam nie poszedlm i wrocilem sie na bar i wtedy Dzik dal mi zadanie na PDA :). Zaraz zobacze czy uda mi sie znalesc ten kawalem mapy u bandytow, a jak cos nie bedzie gralo to jeszcze napisze ...

Wielkie dzieki za pomoc kobal, postawil bym Ci kozaka czy cos ale nie ograniam jak to sie robi bo dopiero sie zarejestrowalem :D.

Kobal: Widzę, że ze znakami diakrytycznymi i interpunkcją też nie jesteś blisko :no:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Choć akurat te zadanie we wszystkich wersjach jest takie samo.

No nie wiem... Ja np. w Update Final znalazłem jedną część mapy u Razuwajewa :woot:, gdy zabiłem go po tym, jak mnie obrabował razem ze swoim oddziałem Szabrowników i oszukał, nie oddając skradzionych rzeczy po przyniesieniu mu kombinezonów od Pacyfistów. Także wyszło na to, że w Korpusie Pokoju zdobyłem dwie części mapy i chyba mam już 7 (reszta, jak dotąd zgadzała się z tym, co jest w poradniku), więc ciekawe, jak to będzie z ostatnią częścią. Jak dojdę to tego momentu, to napiszę ;)
Link to comment
Share on other sites

Pisząc "Choć akurat te zadanie we wszystkich wersjach jest takie samo" miałem na myśli zadanie związane z trzecim kawałkiem mapy, który we wszystkich wersjach gry znajdujemy w tym samym miejscu, przy ciele bandyty w DM, gdy będziemy tam szukać kuriera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity