Skocz do zawartości

Empire : Total War


danieldino

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bomba. Jedyne co mi nie podchodzi w tej grze to mała różnorodność jednostek indywidualnych dla danego państwa 95% jest identyczna dla wszystkich. Napoleon ma zdecydowanie lepszą kampanię niż Empire, natomiast jak dla mnie póki co Medieval + Kingsdooms pozostaje niedoścignionym ideałem serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić cała seria Total War to jak dla mnie najlepsza strategia. Stary dobry Shogun był świetny razem z dodatkiem Mongolian Invasion, potem był Medieval równie świetny razem z dodatkiem. Potem był Rome który wprowadził grę w nowy wymiar znany nam już z Medieval II. Oczywiście jak już masz dwójkę i Kingdoms to nie możesz przegapić całej masy modów takich jak np. Stainless Steel. No a potem wspomniany w tym temacie Empire. Nie powalił mnie jak inne części serii, spodziewałem się po nim nieco więcej, chodź należy tu wspomnieć że Bitwy morskie są świetne.No a w Napoleona już nie grałem Teraz wychodzi Shogun II Total War i to jest gra na którą czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba zwłaszcza jeden bajer. Gdy gramy w multi, żołnierze są bo są i tylko pierwszy rząd strzela. Ale gdy w kampanii ulepszymy jednostki na maksa to już całkiem inna zabawa i po tym można zobaczyć czy ktoś grał w kampanię. Po ulepszeniu są różne taktyki np. pierwszy rząd strzela, następnie kuca i drugi rząd strzela i tak w kółko. A napoleon ma strasznie denną kampanię. Osobiście nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetną turówką jest również Hearts of Iron 3, akurat z tym tytułem miałem okazję się zapoznać i jestem pod wielkim wrażeniem, zwłaszcza po dograniu SemperFi. Co do kampanii kwestia gustu mi ta z Napoleona jakoś bardziej przypadła do gustu niż Droga ku wolności z Empire Fakt opracowywanie technologi znacznie podnosi efektywność naszego państwa, super rozwiązaniem jest to iż poziom jest znacznie zróżnicowany są technologie naprawdę niesamowicie przydatne jak i takie których opracowywanie jakoś specjalnie się nie odczuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak bywa, że najlepszą częścią jest pierwsza odsłona. Tak jest w przypadku Stalkera i tak według mnie również w przypadku Mediewal Total War 2. MTW 2 otwarła nową grafikę i silnik z niej jest do dzisiaj wykorzystywany przez moderów. Uważam, że podobnie jak w Stalkerze MTW 2 i So.C. są najlepiej modowanymi grami w serii. Wymienię do MTW 2 takie jak: Stainleess Steel Bellum Crucis Sicilian Vespers Broken Cerescent TATW - nie znam angielskiego więc piszę w skrócie - mod zmieniający sredniowieczną rozgrywkę na tą z Władcy Pierścieni. To są mody porównywalne grywalnością i geniuszem do Soljanki, Priboi-a, Oblivion Lost czy Zew Monolitu (właściwie Nowa Fabuła 5). Już mnie korci żeby zainstalować Mediewala i zagrać w jakiegoś nowego moda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.