Jump to content

Nie można uruchomić Soljanki


Radrif
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie... Postanowiłem powrócić po pewnym czasie do gry w Soljankę i po kliknięciu w nową grę zaraz na początku wylot na pulpit. Od razu daje loga:


FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error
[error]Function	 : CInifile::r_section
[error]File		 : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line		 : 342
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'wpn_toz34_short'

stack trace:

I tak za każdym razem. Zawsze "can't open section" z tym że po każdym wylocie jest inny argument. Na początku myślałem że broń nie jest zawarta w pliku mp_ranks.ltx. Oczywiście jej tam nie było ale wpisanie nie dało żadnego skutku. Instaluje zgodnie z kolejnością, są te same pliki co ostatnio (wielkość, ilość plików i folderów się zgadza; sprawdzałem). Miałem zgrane na pendrive. Jedyne co wgrywałem dodatkowego to tylko łatka na nieśmiertelność npc. Przypuszczałem również że coś może być nie halo z patchami (ściągnięte z waszej pobieralni jak i narod.ru; to samo). Ja już nie wiem co jest nie tak, nie daje sobie rady. Mam wolne więc chciałem sobie zagrać i jak widać nie mogę. Mam nadzieje że jakoś pomożecie :smile:

Link to comment
Share on other sites

Już kiedyś w Solyanke grałeś, instalowałeś nie raz i z różnych źródeł patche. Albo robisz jakiś bardzo głupi błąd przy instalacji który ciężko zauważyć taki banał :). Albo zainstaluj od nowa Stalkera. Na tyle możliwości wpadłem. Może ktoś inny ci pomoże, ja idę spać rano coś wymyślę może.

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, instalowałem tak jak ostatnio tylko bez tej łatki. Wątpię żeby to była jej sprawa ale coś mi mówi że ona to powoduje... Wiem, że gadam głupoty :tongue: Stalkera reinstalowałem; dalej to samo. Może gdzieś robię jakiś błąd i nie wiem gdzie. Nie wiem, jutro coś pokombinuje, a może się uda :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tutaj nie ma dużego pola manewru. Mamy opcje ... uszkodzone pliki...niewłaściwa instalacja...czasem mówią że antywirus blokuje, lub uszkadza pliki mi to się nie zdarzyło. Odinstaluj wszystko, wyczyść rejestr i nowa instalacja na patch 1.004. Zainstaluj czystą Soljankę bez dodatków, łatek i innych ozdobników Napisz co dokładnie instalujesz u siebie i w jakiej kolejności...przypominam, że przed instalowaniem moda należy uruchomić podstawkę w wersji 1.004 by utworzyła swoje pliki. Mówimy tutaj o N Soljance 19.04 + dopa + patch 20.08 + patch 3.09.... nie o dmx 1.3.4 bo to dwa różne mody. // Tak na marginesie...czy możesz wstawić łatkę na nieśmiertelność na jakiś serwer bo zniknęła z forum.

Link to comment
Share on other sites

Instalacja w takiej kolejności:

- na czystego stalkera 1.0004 leci sola 19.04.2010

- dopa 14.08.2010

- patche 20.08 i 3.09

- spolszczenie 24.12.11

- podmiana xrgame

Nie instaluje żadnych dodatków oprócz tej łatki... Prędzej stawiałbym na uszkodzone archiwum niż na niekompletne gdyż pisałem, że sprawdzałem zawartość z danymi na forum; zgadzają się. I owszem odpalałem grę przed instalacją moda jak i zmieniałem wpisy w pliku fsgame. Jedyne co ściągałem to patche i tą łatkę. Podstawkę jak i dopę mam na pendrive...

malakas - ta łatka jest na forum bo parę dni temu pobierałem :smile: sprawdzałem nawet teraz... Ale jeżeli trzeba to wrzucę :smile:

ta łatka jest na ns + dmx ale ona nie powinna przecież powodować takich błędów, mam rację ? Jeszcze wyczyszcze rejestry i zainstaluję ponownie po raz n-ty stalkera tak jak radzisz.

Link to comment
Share on other sites

Zainstaluj czysty mod i zobaczymy...patche oczywiście osobno 20.08 na to 3.09...jeżeli nie pomoże to może uszkodzone archiwum i trzeba pobrać jeszcze raz. Co do działalności antywirusów nie mówię bo nie miałem takiego przypadku na KIS 2012. // Łatkę znalazłem dzięki za podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie instaluję wszystko jeszcze raz tylko teraz bez łatki... Myślę jednak, że to coś jest uszkodzone a nie łatka to powoduje ale to się zaraz zobaczy. edit: to jednak była łatka. Teraz wszystko działa.

Edited by Radrif
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity