Jump to content

Ciekawa strona


czernobyl10
 Share

Recommended Posts

Ze trzy lata temu widziałem tą stronkę. Wydawała się niesamowita. Jeszcze laska na motorze... :devil: Z drugiej strony sam bym pojechał jakby konkretnie było powiedziane tyle i tyle, za to i za to. Ale jakoś ciężko coś trafić oficjalnego. Przeważnie same od kolegi do kolegi, albo znajomy mówił. Może to jest pomysł żeby w ramach forum zgrać się z kimś kto robi wycieczki ?

Link to comment
Share on other sites

A co byłbyś skory do takiej wycieczki? Znalazłen stronkę że trzeba zarezerwować wyjazd dużo wcześniej. Formalne rzeczy przysyłają pocztą do podpisania i odsyłasz je spowrotem. Potem kasa za wycieczkę i się jedzie. Ja bym pojechał w bliskim okresie ale mój szef mnie teraz nie puści dlatego 2013 bo kończę umowe i zmieniam pracę na inną.

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to mam takie marzenie. Ale o nie znaczy że chcę spisywać tony papierów wysyłać i czekać na łaskawe odpowiedzi. Coś mam jednak ze stalkera który chodzi gdzie chce i ma w d***e papierki :biggrin:. Ogólne to bym strasznie chciał pojechać o ile to by się wiązało z zapłaceniem i tyle. Zbiera Cię chęć to płacisz i jedziesz. Dlatego fajnie by było, jakby taka opcja była na naszym forum. "Wyjazd do Prypeci, zwiedzanie miasta i części reaktora za jedyne 2000 PLN". :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałem, to od jakiegoś czasu był ban na te wycieczki (ze strony rządu Ukrainy). Nie wiem, czy go zdjęli i można znowu jeździć. W przyszłym roku też bym się chętnie wybrał, najlepiej wiosną. A o tej laluni właśnien poczytałem - perfidna złodziejka, co to niby na chleb i buty dla tych co zostali w strefie zarabiała tym swoim albumem (i jeszcze niby sama im tym motorem to odwoziła, żeby nikt nie zrobił z tymi darami żadnego przekrętu). Ech, ze spokojnym sumieniem oddałbym ją bandytom...

Link to comment
Share on other sites

Tu jest link do biura które prowadzi takowe wycieczk: http://www.alienatours.pl/index.php?op=str,3,9,0&j= Na wiosnę 2013 roku ja się będę wybierał poprzez to biuro. W zeszłym roku rezerwowałem takowy wyjazd ale zrezygnowałem z powodu braku urlopu ale teraz to będzie już pewne. Może ktoś by się dołączył zawsze było by razniej, jazda w nieznane i to bez znajomych jakoś mi się nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

Panowie, odradzam wyjazdy do Czarnobyla z biurami podróży. Przepłacicie, a niewiele zobaczycie. Do tego spędzą was w jednej wielkiej grupie, nie pozwolą zwiedzać całej Prypeci, a większość atrakcji będziecie mogli obejrzeć autentycznie przez szyby autokaru przejeżdżającego akurat przez konkretne miejsce. Jeśli już jechać, to ze Strefą Zero. Drożej, ale i profesjonalniej. http://strefazero.org/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wybacz Korn, że dopiero teraz odpisuję. Nie zauważyłem Twojego pytania. Jeszcze nie miałem przyjemności gościć w Czarnobylskiej strefie, ale w przyszłym roku mam zamiar nadrobić te braki. Na chwilę obecną odkładam gotówkę potrzebną na wyjazd i ustalam szczegóły z zaprzyjaźnionymi "wędrowcami". ;) Moi dwaj znajomy byli w Strefie (w różnych odstępach czasu) za pośrednictwem biur podróży i obaj plują sobie w brodę, że wywalili niepotrzebnie kasę na takie partactwo. Jeden z nich opisywał całą wycieczkę, jako kpinę ze strony organizatora. 1,5 h na zwiedzanie Prypeci, przejazd obok Czerwonego Lasu i reaktora (bez zatrzymywania się!), na Oko Moskwy mógł sobie popatrzeć przez lornetkę, a jedyną wieś jaką odwiedzili, to sam Czarnobyl, nic innego. Lepiej dozbierać i jechać "profesjonalnie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity