Jump to content

Czujny

Weteran
 • Content Count

  409
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Czujny last won the day on January 25 2019

Czujny had the most liked content!

Community Reputation

197 Przyjacielski

2 Followers

About Czujny

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 04/11/1982

Profile Information

 • Ruble
  1457
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  intel i5 3.40GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  TOZ-34
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 970
 • System operacyjny
  Windows 8.1

Recent Profile Visitors

1466 profile views
 1. @kondotier Jeśli polecasz, to spróbuję. Może któryś z tych modów pomoże przełamać moją obecną niechęć do Stalkera, nota bene, mojej absolutnie ulubionej gry. Dzięki za sugestie.
 2. Wiedziałem, że ten moment kiedyś nadejdzie. Stalker mnie znudził i nie jestem w stanie nawet się zmusić do grania w żadne mody. Zaczęło się trochę ponad rok temu. Ogrywałem RTTN i w pewnym momencie postanowiłem sobie zrobić przerwę. Wstępnie miała potrwać kilka dni. Dni przeszły w tygodnie, tygodnie przeszły w miesiące, a miesiące w rok. Ostatnio spróbowałem wrócić do RTTN i po dwóch dniach dałem spokój. Zamiast niego uruchomiłem Legend Returns i odinstalowałem jeszcze tego samego wieczoru. Wisienką na torcie rozgoryczenia był uwielbiany przeze mnie Opek. Zainstalowałem i odinstalowałem na drugi dzień. Stało się. Nie mogłem się zmusić do wczucia w historię, nie byłem w stanie odepchnąć od siebie wszechogarniającej nudy, biegnąc po raz kolejny przez te same mapy. Wyciąganie artów z anomalii, strzelanie się z wojskowymi czy polowanie na Pijawkę... wszystko robiłem ot tak sobie, z przyzwyczajenia i mechanicznie bez ani krzty radości i zainteresowania. Ostatecznie wczoraj wywaliłem z dysku wszystkie stalkerskie mody. Myślałem, że rok przerwy w graniu wystarczy, a tu taka "niespodzianka".
 3. @ZapomnialemLoginu Ta ikona, to system demontażu broni i pancerzy.
 4. Sądząc po indentycznej czapce (avatar & wykonawca na filmie), to on we własnej osobie.
 5. Czujny

  OP-2.1

  Właśnie oberwałeś kamieniem.
 6. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy czasem nie jest tak, że nie możemy podnieść i przenieść trupów oskryptowanych jako te, które mają w późniejszym czasie powstać jako zombie?
 7. Na problemy z zacinkami pomogła mi dość nietypowa akcja. W dużym skrócie. Wyciąłem plik gamedata.dbzz_rustik_old_zone, włączyłem grę, zrobiłem save, wyłączyłem, wrzuciłem plik ponownie i wczytałem grę. Działa bez zarzutu. Żadnych ścinek, żadnych spadków fps.
 8. Awarie już zaliczyłem, naprawę też. 12 koła w plecy.
 9. Za chiny ludowe tego nie kojarzyłem. Dzięki @boberm jesteś wielki.
 10. Kolejny problem fabularny. Oddałem Kostii fanty ze schowka na wysypisku, on rzecz jasna urzęduje na Barze, ale kiedy biorę od Barmana zadanie na dokumenty z X-18 Kostia nie ma żadnej linii dialogowej dotyczącej poszukiwań schowka właśnie tam, a kojarzę, że kolejny schowek był w podziemnym laboratorium. Coś zostało zmienione? Coś pomijam? Nadmieniam, że nie oddałem jeszcze Akimowi wronich oczu, a co za tym idzie Kostia nie dostał swojego karabinu. Brukowcow też jeszcze mu nie przyniosłem, ale nie kojarzę żeby to miało jakiś związek.
 11. Na prośbę Zachara spotykam się z grupą łowców na Kordonie. Podczas zasadzki nie ma mowy żeby Kalter i Korn przeżyli (strzelby kontra granaty i AS WAL, nie działa na ich korzyść). Sepator ma nieśmiertelność więc o niego się nie martwię. Moje pytanie dotyczy właśnie tej pozbawionej god moda dwójki. Są potrzebni później w jakiejkolwiek sytuacji?
 12. Zapomniany las: - na południowy zachód od miejsca gdzie urzęduje Krzyż znajdziecie trzy, średnio wysokie skały. Pomiędzy nimi leżą trzy trupy pijawek które można obszukać, a prócz tego kiełbasa, chleb, macki pijawki i aż 15 butelek wódki. Wszystko leży luzem. - między skałami nieopodal miejsca spotkania z Garstką wciśnięta jest skrzynia, a w niej kombinezon SEWA
 13. @tom3kb Jesli lubisz dark ambient, to LM jest jednym z topowych projektów. Jedynym minusem dla niektórych może być fakt, że kawałki Williamsa są wyjątkowo depresyjne. PS: Najbadziej przemawia do mnie opcja z tajnym kolektywem naukowców (najlepiej szalonych). Świetnie zrealizowany 'dokument'.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.