Jump to content

Czujny

Weteran
 • Posts

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Czujny last won the day on January 25 2019

Czujny had the most liked content!

1 Follower

About Czujny

 • Birthday 04/11/1982

Profile Information

 • Ruble
  1671
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Procesor
  intel i5 3.40GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  TOZ-34
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  GeForce GTX 970
 • System operacyjny
  Windows 8.1

Recent Profile Visitors

2,009 profile views

Czujny's Achievements

Przewodnik

Przewodnik (8/21)

203

Reputation

 1. Jak długo to już jest w produkcji? Wychodzi na to, że przyjdzie poczekać jeszcze kilka lat.
 2. Cześć. Jak w większości modów na początku chcę zmienić wartości cam_inert na 0, ale po zmianie i nadpisaniu pliku user.ltx uruchomienie moda powoduje reset tej wartości do 0.5 W efekcie łeb kiwa się na boki. O czymś zapomniałem? Jakieś rady?
 3. Nie wiem. Pytaj tych, którzy mi kiedyś gorąco polecali tego moda i zachwycali się nim. Z imienia i nazwiska jednakowoż wywoływać nie będę, bo jeszcze jakiś konflikt interesów się tu pojawi.
 4. Ściągnąłem, pograłem jeden wieczór i chyba nie dam mu szansy. Z kwestii technicznych najbardziej drażni przejaskrawione niebo, które w momencie patrzenia się przed siebie po prostu przepala horyzont widoczny nad koronami drzew. Fix pobrany z moddb nie pomaga. Nie pomaga też ustawianie wartości r2_tonemap_middlegray oraz r2_tonemap_lowlum. Prócz tego przez to przejaskrawienie w koronach drzew chamsko widać poziome równe paski ciągnące się przez cały ekran. Okropne. Fabuła zniechęciła mnie już na samym początku. Zadania poboczne to typowe wynieś, przynieś, pozamiataj (ileż można?), a główne dla samotników zaczyna od razu z grubej rury (znajdź Striełoka i dowiedz się jaką ma super tajną misję). Serio? Jestem kotem, który ledwo co dostał się do Strefy i od razu rzucają mnie na głęboką wodę? Nie trzyma się to kupy i psuje imersję. Nie sposób też pominąć standardowego idiotyzmu w kwestii fantów zdobywanych na martwych stalkerach. Wszystko popsute, nie nadające się do użycia i w dodatku śmierdzi starymi onucami. To jest ten niesamowity Anomaly o którym tyle się nasłuchałem jaki to rewolucyjny mod?
 5. @kondotier Jeśli polecasz, to spróbuję. Może któryś z tych modów pomoże przełamać moją obecną niechęć do Stalkera, nota bene, mojej absolutnie ulubionej gry. Dzięki za sugestie.
 6. Wiedziałem, że ten moment kiedyś nadejdzie. Stalker mnie znudził i nie jestem w stanie nawet się zmusić do grania w żadne mody. Zaczęło się trochę ponad rok temu. Ogrywałem RTTN i w pewnym momencie postanowiłem sobie zrobić przerwę. Wstępnie miała potrwać kilka dni. Dni przeszły w tygodnie, tygodnie przeszły w miesiące, a miesiące w rok. Ostatnio spróbowałem wrócić do RTTN i po dwóch dniach dałem spokój. Zamiast niego uruchomiłem Legend Returns i odinstalowałem jeszcze tego samego wieczoru. Wisienką na torcie rozgoryczenia był uwielbiany przeze mnie Opek. Zainstalowałem i odinstalowałem na drugi dzień. Stało się. Nie mogłem się zmusić do wczucia w historię, nie byłem w stanie odepchnąć od siebie wszechogarniającej nudy, biegnąc po raz kolejny przez te same mapy. Wyciąganie artów z anomalii, strzelanie się z wojskowymi czy polowanie na Pijawkę... wszystko robiłem ot tak sobie, z przyzwyczajenia i mechanicznie bez ani krzty radości i zainteresowania. Ostatecznie wczoraj wywaliłem z dysku wszystkie stalkerskie mody. Myślałem, że rok przerwy w graniu wystarczy, a tu taka "niespodzianka".
 7. @ZapomnialemLoginu Ta ikona, to system demontażu broni i pancerzy.
 8. Sądząc po indentycznej czapce (avatar & wykonawca na filmie), to on we własnej osobie.
 9. Właśnie oberwałeś kamieniem.
 10. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy czasem nie jest tak, że nie możemy podnieść i przenieść trupów oskryptowanych jako te, które mają w późniejszym czasie powstać jako zombie?
 11. Na problemy z zacinkami pomogła mi dość nietypowa akcja. W dużym skrócie. Wyciąłem plik gamedata.dbzz_rustik_old_zone, włączyłem grę, zrobiłem save, wyłączyłem, wrzuciłem plik ponownie i wczytałem grę. Działa bez zarzutu. Żadnych ścinek, żadnych spadków fps.
 12. Awarie już zaliczyłem, naprawę też. 12 koła w plecy.
 13. Za chiny ludowe tego nie kojarzyłem. Dzięki @boberm jesteś wielki.
 14. Kolejny problem fabularny. Oddałem Kostii fanty ze schowka na wysypisku, on rzecz jasna urzęduje na Barze, ale kiedy biorę od Barmana zadanie na dokumenty z X-18 Kostia nie ma żadnej linii dialogowej dotyczącej poszukiwań schowka właśnie tam, a kojarzę, że kolejny schowek był w podziemnym laboratorium. Coś zostało zmienione? Coś pomijam? Nadmieniam, że nie oddałem jeszcze Akimowi wronich oczu, a co za tym idzie Kostia nie dostał swojego karabinu. Brukowcow też jeszcze mu nie przyniosłem, ale nie kojarzę żeby to miało jakiś związek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity