Jump to content

Spec Ops The Line


Recommended Posts

Dołączona grafika

Link...............: Dołączona grafika

Producent..........: Yager Development

Wydawca............: 2K Games

Dystrybutor PL.....: Cenega Poland

Kategoria..........: Akcja, TPP

Wymagania wiekowe..: 18

Minimalne wymagania sprzętowe: Quad Core i5 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7, łącze internetowe

Opis gry: Spec Ops: The Line to dynamiczna gra akcji TPP, którą opracowała firma Yager Development (znana z futurystycznego symulatora Yager). Tytuł jest kontynuacją serii Spec Ops rozpoczętej przez Zombie Studios w 1998 roku.

Spec Ops: The Line przenosi nas do jednego z najbogatszych miejsc na ziemi, czyli Dubaju, doszczętnie zdewastowanego przez burze piaskowe. W obliczu katastrofy naturalnej grupa amerykańskich żołnierzy pod dowództwem pułkownika Johna Konrada zostaje w mieście, aby chronić mieszkańców niezdolnych do ewakuacji. Kontakt z oddziałem znika, aż do czasu pojawienia się sygnału alarmowego, po którym armia wysyła ekipę ratunkową.

Do zasypanego Dubaju wyruszamy w towarzystwie Martina Walkera i oddziału Delta Force. Szybko okazuje się, że nie jest to zwykła misja ratunkowa, gdyż John Konrad i jego lojalni ludzie raczej nie chcą zostać uratowani. Podczas zadania niejednokrotnie na próbę zostaje wystawiona nasza moralność, gdyż musimy podejmować wyjątkowo niewygodne decyzje, od których zależy los wielu ludzi.

Sama rozgrywka sprowadza się do przemierzania kolejnych lokacji i walki z przeciwnikami. Podczas zabawy prowadzimy drużynę złożoną z trzech, wyspecjalizowanych żołnierzy. Ważnym żywiołem okazuje się piasek (nanoszony przez dynamiczne warunki pogodowe), który niejednokrotnie jest naszym sprzymierzeńcem, ale i wrogiem. Zwiedzamy nie tylko zasypane ulice Dubaju, ale i wielopiętrowe budynki.

Na uwagę zasługuje widowiskowa oprawa wizualna tytułu, utrzymana w charakterystycznej, "piaskowej" kolorystyce. Podczas zabawy oglądamy nietypowe krajobrazy, składające się między innymi z drapaczy chmur "pochłoniętych" przez wydmy. Oprócz kampanii solowej w grze pojawia się rozgrywka wieloosobowa.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hxCfcpz-s4I

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja wiem... zapewne od osłony do wydmy, i znów za osłonę, ubić kilku czajników - i do przodu. Gdy doszła by opcja przeszukiwania na wpół zasypanych budynków, w poszukiwaniu osób, stworków, dokumentów, kosztowności, talizmanów itp., to może być ciekawa gra. I nie odsyłajcie mnie do Skyrim za takimi rzeczami, proszę. W większości obecnych gier wojenno-przygodowych, tak się zdarza, że bohater/bohaterowie fabuły, idą wytyczonym szlakiem, od punktu do punktu, oczywiście kryjąc się mniej lub bardziej skutecznie od kul przeciwnika, by po niezbyt długim czasie, dotrzeć do celu i jakimś głupim zakończeniem, pokazać nam FINAŁ! Beee...

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio przeglądam sobie poradniki do gier, tam można zobaczyć co gra sobą reprezentuje. Na www.gry-online.pl gdy gra jest świeża poradniki są za friko, niestety po jakimś tam czasie już trzeba bulić. To dobry sposób by zobaczyć o co kamam i zdecydować czy kupić, czy nie kupić. Ta gra jest korytarzowa, idzie się od osłony do osłony i ubija ncp. A ty @matek, widzę byś chciał byś każda gra była typu stalker :)

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko jak Stalker, zapomniałeś o Skyrim i tym podobne. Wiem, że każda gra znajdzie swojego adoratora, to pewne, ale ja należę chyba do grupy o wyostrzonych smakach. Trudno mi chyba będzie zaprzeczyć. Gra dla obytych w tych klimatach, musi być obszerna w kwestie i połacie, bo jak ktoś wywali już od 100 do 150 zeta, to nie na jeden dzień gry. Ale to tylko mój punkt widzenia i to nie zabrania innym, do korzystania z dobrodziejstwa masowych produkcji.

Link to comment
Share on other sites

To są gry przeznaczone dla ludzi pracujących, co sobie po całym dniu na 30 minut odpala konsole i przejdą level. Takich ludzi jest sporo, poziomów jest powiedzmy 10 to przechodzą gierkę z 2tygodnie i na półkę. Takich ludzi nudzą takie gry, ... Nie pamiętają co i jak, a tu odpalają stututututu, jeden, drugi, 3000czny i półka. Wydawcy też w tym maja interes by ludzik kupił grę, przeszedł i kupił kolejną. A nie ciupał w jedną przez rok. I niestety na dzień dzisiejszy mamy S.T.A.L.K.E.R.2 W trybie zamrożenia, przez to że za mało zarobili ;/ - jak by na to nie patrzeć, mody psuja zyski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity