Skocz do zawartości

Spec Ops The Line


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Link...............: Dołączona grafika

Producent..........: Yager Development

Wydawca............: 2K Games

Dystrybutor PL.....: Cenega Poland

Kategoria..........: Akcja, TPP

Wymagania wiekowe..: 18

Minimalne wymagania sprzętowe: Quad Core i5 2.4 GHz, 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7, łącze internetowe

Opis gry: Spec Ops: The Line to dynamiczna gra akcji TPP, którą opracowała firma Yager Development (znana z futurystycznego symulatora Yager). Tytuł jest kontynuacją serii Spec Ops rozpoczętej przez Zombie Studios w 1998 roku.

Spec Ops: The Line przenosi nas do jednego z najbogatszych miejsc na ziemi, czyli Dubaju, doszczętnie zdewastowanego przez burze piaskowe. W obliczu katastrofy naturalnej grupa amerykańskich żołnierzy pod dowództwem pułkownika Johna Konrada zostaje w mieście, aby chronić mieszkańców niezdolnych do ewakuacji. Kontakt z oddziałem znika, aż do czasu pojawienia się sygnału alarmowego, po którym armia wysyła ekipę ratunkową.

Do zasypanego Dubaju wyruszamy w towarzystwie Martina Walkera i oddziału Delta Force. Szybko okazuje się, że nie jest to zwykła misja ratunkowa, gdyż John Konrad i jego lojalni ludzie raczej nie chcą zostać uratowani. Podczas zadania niejednokrotnie na próbę zostaje wystawiona nasza moralność, gdyż musimy podejmować wyjątkowo niewygodne decyzje, od których zależy los wielu ludzi.

Sama rozgrywka sprowadza się do przemierzania kolejnych lokacji i walki z przeciwnikami. Podczas zabawy prowadzimy drużynę złożoną z trzech, wyspecjalizowanych żołnierzy. Ważnym żywiołem okazuje się piasek (nanoszony przez dynamiczne warunki pogodowe), który niejednokrotnie jest naszym sprzymierzeńcem, ale i wrogiem. Zwiedzamy nie tylko zasypane ulice Dubaju, ale i wielopiętrowe budynki.

Na uwagę zasługuje widowiskowa oprawa wizualna tytułu, utrzymana w charakterystycznej, "piaskowej" kolorystyce. Podczas zabawy oglądamy nietypowe krajobrazy, składające się między innymi z drapaczy chmur "pochłoniętych" przez wydmy. Oprócz kampanii solowej w grze pojawia się rozgrywka wieloosobowa.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=hxCfcpz-s4I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wiem... zapewne od osłony do wydmy, i znów za osłonę, ubić kilku czajników - i do przodu. Gdy doszła by opcja przeszukiwania na wpół zasypanych budynków, w poszukiwaniu osób, stworków, dokumentów, kosztowności, talizmanów itp., to może być ciekawa gra. I nie odsyłajcie mnie do Skyrim za takimi rzeczami, proszę. W większości obecnych gier wojenno-przygodowych, tak się zdarza, że bohater/bohaterowie fabuły, idą wytyczonym szlakiem, od punktu do punktu, oczywiście kryjąc się mniej lub bardziej skutecznie od kul przeciwnika, by po niezbyt długim czasie, dotrzeć do celu i jakimś głupim zakończeniem, pokazać nam FINAŁ! Beee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeglądam sobie poradniki do gier, tam można zobaczyć co gra sobą reprezentuje. Na www.gry-online.pl gdy gra jest świeża poradniki są za friko, niestety po jakimś tam czasie już trzeba bulić. To dobry sposób by zobaczyć o co kamam i zdecydować czy kupić, czy nie kupić. Ta gra jest korytarzowa, idzie się od osłony do osłony i ubija ncp. A ty @matek, widzę byś chciał byś każda gra była typu stalker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jak Stalker, zapomniałeś o Skyrim i tym podobne. Wiem, że każda gra znajdzie swojego adoratora, to pewne, ale ja należę chyba do grupy o wyostrzonych smakach. Trudno mi chyba będzie zaprzeczyć. Gra dla obytych w tych klimatach, musi być obszerna w kwestie i połacie, bo jak ktoś wywali już od 100 do 150 zeta, to nie na jeden dzień gry. Ale to tylko mój punkt widzenia i to nie zabrania innym, do korzystania z dobrodziejstwa masowych produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są gry przeznaczone dla ludzi pracujących, co sobie po całym dniu na 30 minut odpala konsole i przejdą level. Takich ludzi jest sporo, poziomów jest powiedzmy 10 to przechodzą gierkę z 2tygodnie i na półkę. Takich ludzi nudzą takie gry, ... Nie pamiętają co i jak, a tu odpalają stututututu, jeden, drugi, 3000czny i półka. Wydawcy też w tym maja interes by ludzik kupił grę, przeszedł i kupił kolejną. A nie ciupał w jedną przez rok. I niestety na dzień dzisiejszy mamy S.T.A.L.K.E.R.2 W trybie zamrożenia, przez to że za mało zarobili ;/ - jak by na to nie patrzeć, mody psuja zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.