Skocz do zawartości

Lab x10


Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w środku, gdy już znalazłem dokumenty, zaraz po respawnie najemników wywalało bez loga. Zacząłem całe laboratorium przechodzić od nowa i teraz wywala z dziwnymi logami jak na ten przykład:

FATAL ERROR
[error]Expression : I != levels().end()
[error]Function	 : GameGraph::CHeader::level
[error]File		 : e:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrgamegame_graph_inline.h
[error]Line		 : 171
[error]Description : there is no specified level in the game graph : 96
stack trace:

O co chodzi? Nadmienię, że wyrzuca w ogóle w losowych momentach, czasem też bez loga.

Druga sprawa, że teraz nie mogę znaleźć tych nieszczęsnych dokumentów dla Swibłowa (jednostkę centralną mam).

Ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój wylot jest, można powiedzieć, standardem w X10 i to począwszy od TŚ1, przez TŚ2, po update final. "There is no specified level in the game graph" to błąd złego spawnu. Po prostu jaki ś burer, tuszkan, czy co tam Zona dała, spawnuje się w jakiejś ścianie i tyle. Swego czasu walczyłem z tymi wylotami, które nagminnie mnie spotykały, najczęściej przy opróżnianiu plecaka z receptą w hali z kontenerami. Jedynym rozwiązaniem, choć trochę uciążliwym, było zapisywanie gry co 10 kroków. W ten sposób jakoś w końcu udawało mi się załatwić wszystkie sprawy w labie i z niego wyjść. O dziwo, podczas kolejnej wizyty w labie, już problemów nigdy nie miałem.

Odnośnie dokumentów dla Swibłowa, w update final wprowadzono pewną losowość w pojawianiu się przedmiotów questowych. Po prostu w plikach jest wpisanych kilka współrzędnych i to gra decyduje gdzie rzeczone dokumenty się pojawią. Jak zauważyłem, przedmioty pojawiają się w miejscach znanych z poprzednich wersji moda, choć dodano też kilka nowych. We wcześniejszych wersjach gry, dokumenty spawnowały się w pomieszczeniu z cysternami, zaraz przed halą z wyłącznikiem lub w samej hali z wyłącznikiem mózgozwęglacza, ale może i teraz są gdzieś indziej.

http://kobal.stalkerteam.pl/Tajne%20Tropy/012.jpg

http://kobal.stalkerteam.pl/TS2/032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.