Skocz do zawartości

Wypady na pulpit w związku z Logiem...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam wszystkich,w Solę gram od jakiegoś czasu i od pewnego momentu wyrzuca mnie z gry z takim logiem

"Expression	: (*elements.begin())->numberOfGeoms()
Function	  : CPHShell::preBuild_FromKinematics
File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamePHShell.cpp
Line		  : 616
Description   : No physics shapes was assigned for model or no shapes in main root bone!!!",

jeśli ktoś wie o co kaman to bardzo proszę o odpowiedż i ewentualnie pomoc.Wypady na pulpit w związku z Logiem....txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,prawdę mówiąc ostatnio zainstalowałem spawnera i od tego czasu wyświetla mi się tylko to przy wejściu do gry "AMK .1.4.1.+"Narodnaja Soljanka" .19.04.+.dopa.14.08.+.patch.3.09. ver.1.0004 bez spolszczenia. Sola pobrana od MiedzianeJaja i instalowana według instrukcji; czyli 1.STALKER Cień Czarnobyla 2.Narodnaya Soljanka 19.04.2010 3.Aktualizacja 14.08.2010 4.Patch 20.08.2010 5.Patch 25.08.2010 6.Patch 31.08.2010 7.Patch 03.09.2010 najnowsze spolszczenie 24.12.11 po tym zainstalowany spawner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne są tylko dwa patche...20.08 i 3.09... to zestaw instalacji stary jak świat. Zainstaluj moda z dwoma patchami według opisu z forum i graj bez spawnera niestety wypada cofnąć grę od momentu występowania tych błędów. Inna opcja to niewłaściwy spawner..choć niewłaściwy nie powinien działać. Który spawner masz w modzie.? Jeżeli spawnowałeś dużo rzeczy to masz odpowiedź na swój błąd. Spawner to pomoc w przypadku braku przedmiotów kwestowych nie sklep z bronią i amunicją, czy artefaktami. Większość napełnia sobie plecaki, a potem narzeka na błędy. // Dokładny opis błędu jaki znalazłem to....brak modelu broni dodanej do moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za info ,spawnera mam z tej strony link do rapidshera chyba, a spawnera używałem tylko dla amunicji. Mam pytanko czy jeśli przejdę na inną mapę też może wyskoczyć mi ten error? Bo to się stało na MW jakieś 3 razy wczoraj jak grałem.I jeszcze jedno jeśli to brak jakiejś broni to czy mógł bym ją ewentualnie wrzucić z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.