Jump to content

JARO19

Weteran
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About JARO19

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  270

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. Witam, mam podobny problem, po wejściu na teren baru log z błędem: [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::r_section [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 342 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't open section 'wpn_awm' Buber pisał coś o zmianie w pliku trade_trader.ltx wpisu inv_ruck= 5, 1, na wpn_awm. Tylko że ja nie mam takiego wpisu. Może ktoś jeszcze ma tego moda na kompie, to prosiłbym, jeśli to możliwe o przesłanie tego pliku trade_trader.ltx, chyba że, ktoś zna prostszy sposób na naprawę tego błędu
 2. Witam, gdzie mogę znaleźć tego całego dubleta?
 3. Witam, mam problem, znalazłem martwego czystoniebowca na agropromie, Wiadrow się nazywa, mam u niego q i nie mogę oddać. Czy jest możliwość wskrzeszenia go?
 4. Witam, czy jest możliwość odświeżenia linku do poradnika Cichego?
 5. Hejka, Allen dzięki za radę, problemem były ustawienia oświetlenia, dopiero po zmianie na statyczne, gra odpala i brak jakichkolwiek wylotów.
 6. Witam, włączając ostatnio grę, pod koniec ładowania , wywala mnie z takim errorem: FATAL ERROR [error]Expression : Ran out of memory [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp [error]Line : 356 [error]Description : D3DXCreateTextureFromFileInMemoryEx ( HW.pDevice,S->pointer(),S->length(), D3DX_DEFAULT,D3DX_DEFAULT, IMG.MipLevels,0, IMG.Format, D3DPOOL_SYSTEMMEM, D3DX_DEFAULT, D3DX_DEFAULT, 0,&IMG,0, &T_sysmem ) [error]Arguments : d:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\textures\ui\ui_icon_equipment.dds stack trace: Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 7. Witam, właśnie z tego poradnika dowiedziałem się, że mam się spotkać z jakimś dezerterem na ATP (Poligon Doświadczalny) o tym dezerterze, mówił Poliszczuk na bazie ukraińskiej.Jednego zabito drugi jest gdzieś niedaleko, czyli właśnie na ATP, niestety nie ma go tam.
 8. Witam, mam mały problem z zadaniem dla Brauna, mianowicie chodzi o q "przeniknąć do ukraińskiej bazy wojskowej, dowiedzieć się o podziemnym laboratorium".Wiem że powinienem porozmawiać z jakimś dezerterterem na PD, powinien być na ATP ale go tam nie ma i stoję z fabułą, czy mógłby mi ktoś z tym pomóc, może dało by się go jakoś zrespić z góry thx za odp.
 9. Witam, mam mały problem z upgradem kombinezonu "świt", po zainstalowaniu serwomotorów nie mogę się ruszyć z miejsca.Jeśli miał ktoś podobny problem i o rozwiązał proszę o info.
 10. Witam, czy mógłby ktoś odświeżyć link do spolszczenia? Bo wyskakuje mi tylko biała strona.
 11. Witam,dzięki smox za info, poradnik się przydał.Moda zacząłem od nowa i mam kolejny problem, tym razem w DM po znalezieniu aschi2, zostaję ogłuszony i budzę się u najemników i w tym pomieszczeniu z Aurenem, po kilkunastu sekundach ginę.Powtarzałem ten moment, już z 10sięć razy i za każdym razem to samo, czyli death.Jeśli ktoś zna rozwiązanie mojego problemu to proszę o odpowiedż. Witam.wiem już,co było przyczyną moich przedwczesnych zgonów,po ocknięciu się u najemników dostaję sms o zaliczeniu zadania na odnalezienie asch2i,pojawia się także wiadomość która brzmi, "uff za dużo wypiłem teraz tylko umrzeć" po kilkunastu sekundach mam czerwony napis koniec gry.Za 1szym podejściem na DM w trakcie szukania artefaktu dla Murona na bagienku użyłem wódki(duże promieniowanie).Cofnąłem się sejwami sprzed wejścia do doliny, tym razem szukając asch2i używałem już tylko antyradów. Tym razem po przebudzeniu się u Aurona,wyświetliła się wiadomość która brzmiała,"jestem trochę pijany" po tym komunikacie śmierć nie nastąpiła,teraz wiem że to ma coś wspólnego z wcześniejszym piciem wódy,moje pytanie brzmi, czy nie dałoby się jakoś wyłączyć tego skryptu?
 12. Witam,niedawno zacząłem grać w tego moda i już na początku gry, mam pewien problem.Mianowicie będąc jeszcze w Prypeci dostałem zadanie na zlikwidowanie monolitowców, nie poszedłem od razu ich ubić, tylko pokręciłem się trochę na placu, koło tego pomnika lenina, po chwili dostałem sms że zadanie zaliczone,(prawdopodobnie zabiły ich zombi).Zostało mi zadanie wydostania się z prypeci,zaraz za pomnikiem był teleport więc wszedłem w niego.Przerzuciło mnie na cea.Poszedłem do sarkofagu,tam ubijając wszystkich monolitowców, wyszedłem na cea2.Będąc już na cea2 dostałem nowe zadanie,ewakuować się z cea, dostałem także współrzędne punktu ewakuacji, dochodząc do punktu dostaje sms, żebym utrzymał się przez 5 minut, po tym czasie nadlatuje helikopter,po chwili jednak pojawia się komunikat że w śmigłowcu są wrogowie monolitu i helikopter zostaje zestrzelony.Zadania wydostania się z cea nie zalicza mi i po chwili mam napisy końcowe, czyli koniec gry.Czy ktoś wie jak zaliczyć to zadanie, i wydostać się z cea?
 13. Witam,Godlike jak to Ci się kończą zadania na wilczarzu?Po przyniesieniu artu (orzech) wilczarzowi, ten każe nam zanieść ten artefakt do doliny mroku do X18.Mam pytanko znalazłem niebieską skrzynkę,koło stacji paliw w jaskini ze snorkami w tym samochodzie, niby powinien otworzyć ją jakiś mechanik, ale na zatonie i jupiterze nie ma nikogo kto mógłby ją otworzyć.Wie ktoś kto może ją otworzyć?
 14. Dzięki za info, użyłem już tego fixa wcześniej (handlarz frakcji oporu), natomiast ten błąd wyskakuje mi w różnych momentach gry.
 15. Witam, pograłem troszkę w tego moda, do tej pory nie miałem żadnych problemów z grą, dzisiaj miałem 3 wyloty z takim logiem: Expression    : fatal errorFunction      : CScriptEngine::lua_errorFile          : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cppLine          : 180Description   : <no expression>Arguments     : LUA error: ....e.r. - clear skygamedatascriptssim_combat.script:1247: attempt to index field '?' (a nil value)Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc,gram na ver 3.8,podstawka 1.5.10
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity