Skocz do zawartości

Lekarz i Handlarz w wiosce kotów


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem niedawno grę w Narodnaje i już mam problem. Poszedłem do lekarza który był w tej piwnicy, który dał mi lekarstwo. Przeszedłem jaskinie, oddałem itemy górnikowi i wypiłem lekarstwo które mi dał. Obudziłem się na strychu jakiegoś zniszczonego domu z powrotem we wiosce kotów i chciałem wrócić do lekarza ale nie ma go w piwnicy. Handlarz też nie chce mnie wpuścić do siebie, zamknięte są u niego cały czas drzwi. Co robić ? A i moglibyście mi poradzić jak zrobić żeby mi się tak gra nie przycinała co chwile. Ide sobie na przykład a tu nagle ścina, dalej idę i znowu ścina tak na 4 sekundy. Próbowałem wszystkich sposobów opisanych na forum i nic nie dały a nie chce grać ze słabą grafiką. Specyfikacja mojego komputera to : AMD Phenom II 4x2.2ghz 2GB Ramu GeForce 9800GTX+ 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor opuszcza wioskę i jest za nasypem kolejowym...w drzwi wystrzel ze strzelby może odskoczą na tyle by je otworzyć.

A i moglibyście mi poradzić jak zrobić żeby mi się tak gra nie przycinała co chwile.

1...Dokupić więcej pamięci RAM min 4 GB....potem zrobić patch na obsługę pamięci. Bez RAM w tego moda nie pograsz, chyba że na oświetleniu statycznym.

2...Podnieść priorytet aplikacji w Manager Zadań.

3...Ustawić pliki wymiany min/max...tą samą wartość w zależności od systemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie za odpowiedź, dostałeś punkt czy jak to się tam zwie ;) Tylko jedno mnie dręczy, skąd właściwie gracz ma wiedzieć o tym że ten doktor se wyszedł z wioski po tym jak nas zaćpał jakimś samowarem i wywalił do jaskini pełnej potworów - a potem ma nas gdzieś ^^ Narodnaye Soljanke mam z moda Stalkersoup i nie mam do niej poradnika w formacie PDF bo słyszałem że taki jest dołączany od razu a nie będę ściągał całego moda dla poradnika. Mógłbyś przyjacielu mi go wrzucić na jakiś serwer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno mnie dręczy, skąd właściwie gracz ma wiedzieć o tym że ten doktor se wyszedł z wioski po tym jak nas zaćpał jakimś samowarem i wywalił do jaskini pełnej potworów

Po otrzymaniu lekarstwa wystarczy chwilę pokręcić się by zobaczyć Doktora opuszczającego wioskę...

Radzę przestudiować trochę poradniki które zapodał kolega powyżej bo to duży mod i zawiła fabuła.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.