Skocz do zawartości

Wypakowanie all.spawn CS


Rekomendowane odpowiedzi

Pewno część się zastanawia jak wypakować plik all.spawn w Czystym Niebie, może komuś się to przyda i udostępnię pliki potrzebne do wypakowania w/w pliku.

Co potrzeba:

- ActivePerl

- Oraz te pliczki

Instalujemy program pod swoją wersję Windowsa, następnie pliczki wrzucamy dam gdzie mamy swój all.spawn, czekamy chwilę aż będziemy poproszeni o naciśnięcie dowolnego klawisza i mamy wypakowany nasz all.spawn

Uwagi:

- Plik all.spawn należy wypakować z xpatch_10.db [s.T.A.L.K.E.R. - Clear Skypatches]

- Jeżeli nie wiecie jak wypakować w/w plik zapraszam TU. Osobiście stosuję sposób przez Total Commander

PS. Jeżeli był taki temat to nie zauważyłem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest uniwersalny unpacker plików all.spawn, chociaż słowo uniwersalny w tym przypadku ogranicza się do zdefiniowanych wersji spawna - przejdę do sedna, sprawdź ten temat: link zawierający w sekcji

Список проверенных модов, спавн которых распаковывается:

- ujęte w spoilery obsługiwane części stalkera oraz mody - w tym OGSM v.1.7. Niestety nie miałem okazji go testować, dlatego trudno mi powiedzieć czy ów unpacker sprawdzi się w przypadku twojej wersji pliku all.spawn. Jest jeszcze poświęcony wątek obsłudze w/w narzędzia - link, przyznam - dość obszerny i wymagający sprawdzenia.

Gdybym znalazł narzędzie stricte pod O.G.S.M  - na pewno dam znać w temacie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.