Skocz do zawartości

Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś sposób na wyłączenie tej muzyki która zagłusza wszystko, a niema nic wspólnego z Stalkerem i jego klimatem. Trafiłem na razie na jeden utwór podczas wycieczki do przejścia na Wysypisko, a już mam serdecznie dość...W opcjach AMK nie ma, a szkoda bo być powinno... wyłącz dynamiczną muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo raz wszedłem do opcji AMK i nie znalazłem opcji wyłącz muzykę, a za drugim razem był pulpit z plikiem ui... :smile: . Ja obstawiam na błąd podwójnego HUD . Nie podoba mi się również ten dźwięk przy wchodzeniu w menu (jakiś odgłos metalu) i całkowicie nie potrzebne jest to podwójne wychodzenie z gry..zawsze było jedno i było..OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Yurek że nie dodawałeś, grałem trochę w oryginał i nikt nie mówi że to polonizacja...gra idzie normalnie, ale nie polecam zaglądać do opcji AMK....To błąd w modzie...uiui_static_mm_back_07' // Ale ta muzyka wyprowadziła mnie z równowagi....co za pomysły pchać metal w mody i to tak głośno że nie słyszy się strzałów. Jest gdzieś w modzie opcja częściowego wyciszenia tej muzyki, wiem że jest ale nie wiem gdzie szukać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym modzie usunęli z opcji AMK możliwość oddziaływania gracza na muzykę. Próbowałem to przywrócić ale nie działa. Pozostaje tylko ordynarna podmiana plików muzycznych, które powodują zbędny hałas na "nieme". Proszę o podanie nazw plików, bo ja ich na razie nie namierzyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malakas zrób coś dla mnie i poszukaj w folderze sounds tych wszystkich wkurzających kawałków i daj mi nazwy ich plików.

Nie jestem melomanem i części kawałków w ogóle nie kojarzę (i nazw wykonawców). Poza tym nie mam pojęcia jakie kawałki włączają się podczas np.: walki. Ty już je słyszałeś i je rozpoznasz na słuch. Jak będę miał nazwy, to zrobie patcha z lepszą muzą do moda Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ malakas

Dzisiaj zrobię ipgrade patcha. Pytanie mam tylko jedno - czy to są utworki, które lecą "z głośnika" w bazie ?

Czy po prostu takie "dzikie" kawałki, które pojawiają się nagle podczas gry ?

Bo jeżeli są to kawałki "bazowe", to postaram się je podmienić na coś bardziej spokojnego i "bandyckiego" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nie jestem pewien, ale być może masz rację że to megafon bo słychać to zanim podejdzie się do bazy bandytów przez zabiciem Dzika. @Yurek czy niema gdzieś przy utworach możliwości obniżenia poziomu głośności utworu...ale jak masz coś bandyckiego to zamień.. :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.