Jump to content

Jaka wersja Stalkera do Soljanki ?


Qubsik
 Share

Recommended Posts

Siema. A więc tak nie potrafię znaleźć info na jakiej wersji powinna być zainstalowana Soljanka mam jej najnowszą wersję pobraną z jednego z linków z tego forum. Na czystej wersji Stalkera bez żadnych patchy gra uruchamia mi tylko czarny ekran a po kilku sekundach wraca do pulpitu. Na patchu 1.004 nawet bez moda przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi błąd: "nie znaleziono punktu wyjścia procedury (tutaj są cyfry i litery przeróżnego rodzaju) w bibliotece xrLua.dll". Nie wiem co z tym fantem począć.

Link to comment
Share on other sites

Niestety muszę używać cracka bo wersja z CD-Action nie obsługuje w większości modów ani zmian bo jest to wersja angielska ale po polsku i patche/mody się gryzą a jeśli chcę zmienić to na jakąś normalną wersję to muszę użyć cracka, bo płyta jest tylko na ta konkretną. Ale mam nowe info: udało mi się uruchomić grę bez moda na wersji 1.004 ale z modem wygląda to nadal tak samo, czarny ekran parę sekund i powrót do pulpitu. Wygląda mi na to że jest jakaś konkretna wersja potrzebna tylko nie wiem jaka.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki @smox czytałem ten temat przed pobieraniem Soljanki a teraz nie mogłem go znaleźć (nie wnikam czemu nie mogłem, ważne tylko, że ty mi go teraz zapodałeś) problem polegał na dodaniu "true" do fsgame.ltx. Teraz już po degradajci do 0.4 i zmianie fsgame.ltx działa wszystko temat można zamknąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity