Skocz do zawartości

Teleport do X8 - potrzebna podpowiedź.


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna podpowiedź.

Utknąłem we freeplayu na teleporcie do X8. Stoję dokładnie w miejscu do którego doprowadził mnie pozycjoner, a wskazanym przez podpowiedź z arki ( dł. 0 00 13.35 i szer. 0 00 01.64 ), lecz brakuje mi 8m wysokości. Teleport na 44 a ja na 36 metrach. Jest to miejsce wykonywania zadania ochrony Morgana w podstawce ( Leśniczówka ). I nic dookoła co mogło by mnie podrzucić. Jedynie to skok z dachu, ale jak na niego wejść. Próbowałem po rurach, ale nie znalazłem na nie dojścia.

Jakie jest prawidłowe rozwiązanie w tym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie-ładnie poszło z rurami ( stary łeb zapomniał o tej drabinie ), ale problem dalej się ciągnie. Pozycjoner wyznacza mi miejsce nad placem, na wprost drzwi tych magazynów z lewej strony za bramą. Rury są na dobrej wysokości, ale za daleko by doskoczyć z miejsca, a magazyny do których dochodzą znowu o 3 m za nisko. Zrobiłem kilkanaście skoków z rur i z dachu, wszystko na nic. Piszesz o tym okrąglaku pod rurami? To bardzo daleko! Może jeszcze ktoś coś podrzuci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zrobiłem. Budynek z drabiną i jego dachy niższy i wyższy, przejście po rurze i wskoczenie na drugi budynek ( centralny ), na jego wyższą część, zeskoczenie na kolejną rurę i przejście po niej w rejon wskazywany przez pozycjoner ponad dyżurką, aż do budynku przed którym wyznaczony jest teleport ( wchodząc do Leśniczówki bramą, pierwszy na lewo ). Rura jest na właściwej wysokości, lecz do teleportu za daleko, aby doskoczyć. Mogę uzyskać tylko wskazywaną szerokość. Jak przejdę na dach budynku, uzyskuję długość, ale jestem za nisko i za daleko od teleportu. Piszesz że, teleport jest na jakiejś nadbudówce. Ja go mam nad placem, daleko od rur i dachu. Stąd problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-1617-0-02631500-1350063154_thumb.jp Screen jest z COP.Mam pecha bo usunąłem moda i zapisy.U mnie teleport był przy środkowym budynku.Drabina,dach,skok wyżej,rura,przejście na drugi magazyn,znowu trochę wyżej,następnie na prawo do końca i tam wystawała z budynku mała dobudówka ,skok na ten daszek przeniósł mnie do X8. Edytowane przez kazik147
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik147 - zgadza się. Już to wykryłem sam. Kolejny bug moda. Pokazuje te same współrzędne w dwu różnych miejscach. Wchodząc do Leśniczówki znalazłem je na placu, więc starałem się uzyskać tylko wysokość. Na rurach taka była. Współrzędne z jednej osi, a do drugiej niewiele brakowało. Stąd moje usiłowania wskoczenia. Ale do miejsca znalezionego na ziemi za daleko. Biegałem po całym terenie leśniczówki i współrzędne były odległe.

Polazłem jeszcze raz ( bez wgrywania poprzednich savów ) drabinka, dachy, rury, kolejny dach 1 i 2. Pozycjoner zaczął pokazywać inne współrzędne, które zaprowadziły mnie we właściwe miejsce. Jestem w laboratorium i walczę :biggrin: .

Ale Twoja podpowiedź o przybudówce była przydatna. Bez niej bym tam nie poszedł. Dzięki.

Edycja.

Mea culpa!

Biję się w piersi i przyznaję do mojego błędu. To nie był bug. Jego przyczyną był mój brak uwagi. Mały minusik przed wartością szerokości. Ta do uzyskania teleportu musi być na minusie, a ja szukałem na plusie. Ładnie to autor moda wykombinował :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.