Jump to content

Teleport do X8 - potrzebna podpowiedź.


Recommended Posts

Potrzebna podpowiedź.

Utknąłem we freeplayu na teleporcie do X8. Stoję dokładnie w miejscu do którego doprowadził mnie pozycjoner, a wskazanym przez podpowiedź z arki ( dł. 0 00 13.35 i szer. 0 00 01.64 ), lecz brakuje mi 8m wysokości. Teleport na 44 a ja na 36 metrach. Jest to miejsce wykonywania zadania ochrony Morgana w podstawce ( Leśniczówka ). I nic dookoła co mogło by mnie podrzucić. Jedynie to skok z dachu, ale jak na niego wejść. Próbowałem po rurach, ale nie znalazłem na nie dojścia.

Jakie jest prawidłowe rozwiązanie w tym miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko pięknie-ładnie poszło z rurami ( stary łeb zapomniał o tej drabinie ), ale problem dalej się ciągnie. Pozycjoner wyznacza mi miejsce nad placem, na wprost drzwi tych magazynów z lewej strony za bramą. Rury są na dobrej wysokości, ale za daleko by doskoczyć z miejsca, a magazyny do których dochodzą znowu o 3 m za nisko. Zrobiłem kilkanaście skoków z rur i z dachu, wszystko na nic. Piszesz o tym okrąglaku pod rurami? To bardzo daleko! Może jeszcze ktoś coś podrzuci?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko to zrobiłem. Budynek z drabiną i jego dachy niższy i wyższy, przejście po rurze i wskoczenie na drugi budynek ( centralny ), na jego wyższą część, zeskoczenie na kolejną rurę i przejście po niej w rejon wskazywany przez pozycjoner ponad dyżurką, aż do budynku przed którym wyznaczony jest teleport ( wchodząc do Leśniczówki bramą, pierwszy na lewo ). Rura jest na właściwej wysokości, lecz do teleportu za daleko, aby doskoczyć. Mogę uzyskać tylko wskazywaną szerokość. Jak przejdę na dach budynku, uzyskuję długość, ale jestem za nisko i za daleko od teleportu. Piszesz że, teleport jest na jakiejś nadbudówce. Ja go mam nad placem, daleko od rur i dachu. Stąd problem.

Link to comment
Share on other sites

post-1617-0-02631500-1350063154_thumb.jp Screen jest z COP.Mam pecha bo usunąłem moda i zapisy.U mnie teleport był przy środkowym budynku.Drabina,dach,skok wyżej,rura,przejście na drugi magazyn,znowu trochę wyżej,następnie na prawo do końca i tam wystawała z budynku mała dobudówka ,skok na ten daszek przeniósł mnie do X8. Edited by kazik147
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Kazik147 - zgadza się. Już to wykryłem sam. Kolejny bug moda. Pokazuje te same współrzędne w dwu różnych miejscach. Wchodząc do Leśniczówki znalazłem je na placu, więc starałem się uzyskać tylko wysokość. Na rurach taka była. Współrzędne z jednej osi, a do drugiej niewiele brakowało. Stąd moje usiłowania wskoczenia. Ale do miejsca znalezionego na ziemi za daleko. Biegałem po całym terenie leśniczówki i współrzędne były odległe.

Polazłem jeszcze raz ( bez wgrywania poprzednich savów ) drabinka, dachy, rury, kolejny dach 1 i 2. Pozycjoner zaczął pokazywać inne współrzędne, które zaprowadziły mnie we właściwe miejsce. Jestem w laboratorium i walczę :biggrin: .

Ale Twoja podpowiedź o przybudówce była przydatna. Bez niej bym tam nie poszedł. Dzięki.

Edycja.

Mea culpa!

Biję się w piersi i przyznaję do mojego błędu. To nie był bug. Jego przyczyną był mój brak uwagi. Mały minusik przed wartością szerokości. Ta do uzyskania teleportu musi być na minusie, a ja szukałem na plusie. Ładnie to autor moda wykombinował :thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.