Jump to content

Czego dotyczy ten błąd


As44

Recommended Posts

Miałem problem z Not enough IDs,podmieniłem ten plik na nowy oraz orginalny se_respawn i teraz zaczęła się jazda.Gra tnie niemiłosiernie,wywala do pulpitu,zmiana lokacji nic nie daje,wczytywanie wcześniejszych sejwów też nie skutkuje,przywrócenie wcześniejszych plików,których kopie zrobiłem nie przynosi skutku. Log błędu wygląda tak: FATAL ERROR [error]Expression : assertion failed [error]Function : CAI_Stalker::OnEvent [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\Ai\Stalker\ai_stalker_events.cpp [error]Line : 38 [error]Description : O

Link to comment
Share on other sites

Patch od malakas może powodować błędy (ale może naprawić błędy). Przejdź problem z błędem ID na patchu a następnie powróć do zwykłej wersji (19.04 RC2). Ale chyba najlepiej zainstalować wszystko od początku. Jeżeli RC3 to chyba na początku były błędy. Potem została wydana poprawiona wersja (ale chyba chodziło tylko o teksty)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie przedobrzyłeś i część plików pogłupiała... Wrzuć kod loga na któreś rosyjskie forum, może coś napiszą. Nie wiem na której grasz wersji ale napiszę Ci, że Soljanka jest kapryśna i nie lubi witamin ani ulepszeń, zagraj na czystej wersji bo inaczej możesz więcej dłubać w plikach niż pograć.

Link to comment
Share on other sites

Gram od ponad trzech tygodni na wersji 19.04 i nie było żadnych problemów,oceniam że przeszedłem około 50% gry. dodatki,które zainstalowałem to udżwig 500 kg,brak limitu czasowego,oficjalny HUD StalkerTeam. To jest moje piąte podejście do tego moda,poprzednie nieukończenia były spowodowane ogólnymi błędami.Jeśli mam instalować od nowa i zaczynać nową grę to chyba sobie daruje i poczekam,aż może kiedyś ukaże się stabilna wersja tego wspaniałego moda.

Link to comment
Share on other sites

19.04 jest do skończenia, nie musisz zaczynać od nowa, stasork dobrze napisał - patch od malakasa może naprawić Twój problem. Napisz do niego na PW to pewnie wyśle Ci na skrzynkę tak jak wysłał mnie i kilku innym. Jeżeli jednak nie załatwi problemu, to zachowując savy przegraj od nowa gamedatę 14.09 i RC2, ale bez żadnych dodatków, ja przegrywałem ją kilka razy podczas gry.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuje gamedate zrobić od nowa,lecz nie wiem czy bez tych dodatków,które mam ruszą sejwy.Prawdę powiedziawszy uważam serie Stalkera za najbardziej klimatyczny Fps,a Solijanka to mistrzostwo świata gier,a chyba wiem o czym mówię bo gram w Fps-y od ponad 10 lat.Staram się nie zniechęcać ale do tej pory widziałem więcej bugtrapów niż anomalii w zonie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.