Skocz do zawartości

Problem przy rozmieszczaniu nadajników


thealbino90

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas misji w której mam rozmieścić nadajniki od naukowców gra wywala do pulpitu ciągle w tym samym miejscu a mianowicie przy anomalii która znajduje się przy fabryce Jupiter (chodzi mi o tą bliżej bandytów u których spłaca się dług Wano, nie wiem jak ją określić, ale powinniście się jakoś połapać, chodzi o tą z boku fabryki tam gdzie idzie się bodajże po drugi komplet narzędzi i stacjonują tam bandyci pod mostkiem). Nadmieniam, że gram na modach M.S.O+Atmosfear 3+CoP Reskin plus full upgrade by scigacz1975 i wgrywałem to w kolejności w jakiej scigacz1975 podał w tym temacie: http://stalkerteam.pl/topic/3722-cop-reskin-plus-full-upgrade/

Załączam również log z wylotki do pulpitu:


FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression    : fatal error
[error]Function	  : CModelPool::Instance_Load
[error]File		  : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line		  : 117
[error]Description   : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't find model file 'actors\stalker_neutral\stalker_nutral_nauchnyi.ogf'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ci modelu stalkera stalker_nutral_nauchnyi.ogf. Zapewne jest to dodatek z którejś modyfikacji.Albo jest tam literówka. Model pewnie jest, tylko nazywa się stalker_neutral_nauchnyi.ogf. Nie pamiętam jak się nazywał ten folder z modelami a nie mam teraz jak sprawdzic. Zerknij do gamedaty, szukac musisz prawdopodobnie w folderze models / actors / stalker_neutral. Jeśli będzie tam plik stalker_neutral_nauchnyi.ogf to zrób jego kopię w tym samym folderze i zmień nazwę kopii na stalker_nutral_nauchnyi.ogf. Jeśli nie ma tam takiego pliku to niestety musisz sprawdzic archiwa modów które instalowałeś. Może coś ci się nie do końca ściągnęło lub rozpakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.