Jump to content

TeamSpeak 3 - komunikacja głosowa w czasie gry


trurl3
 Share

Recommended Posts

TeamSpeak 3 - świetny program do rozmowy przez mikrofon w czasie gry


TeamSpeak 3, zwany również jako TS 3, to komunikator głosowy umożliwiający prowadzenie rozmów przez Internet. Przydaje się podczas zdalnych konferencji lub wieloosobowych gier rozgrywanych w sieci, które zbyt mocno absorbują uwagę, aby rozpraszać się rozmową na czacie.

Wystarczy zaopatrzyć się w zwyczajne słuchawki i mikrofon, aby w czasie rzeczywistym komunikować się ze znajomymi podczas grania w swoją ulubioną grę online. TeamSpeak 3 umożliwia stworzenie skrótów klawiszowych, użycie różnych kanałów komunikacji oraz nagrywanie prowadzonych rozmów. Konfiguracja programu nie sprawi kłopotu przeciętnemu użytkownikowi.

Najnowsza, trzecia wersja TeamSpeak 3 oferuje na prawdę wysoką jakość prowadzonych rozmów. Umożliwia ona także wybranie odpowiedniego kodowania dźwięku oraz dostosowanie programu do używania z konkretnymi grami lub aplikacjami. Aby korzystać z TeamSpeak 3 należy połączyć się z serwerem utworzonym za pomocą aplikacji TeamSpeak 3 Server. Nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie, ale zapewnia wysokie bezpieczeństwo i prywatność rozmów.

Gry akcji toczące się w sieci zbyt mocno absorbują uwagę, aby móc komunikować się poprzez pisanie na czacie. W takich warunkach najlepiej sprawdza się stara jak świat metoda komunikacji głosowej, którą zapewnia TeamSpeak 3. Jeśli pragniesz wypróbować TS3, wciśnij przycisk Download i pobierz TeamSpeak!

Link do pobrania programu

Link do aplikacji TeamSpeak na Androida
Link do aplikacji TeamSpeak na iPhona

Może to być świetne uzupełnienie gry w przypadku zebrania ekipy. Program wymaga zalogowania się do jednego z serwerów. Na potrzeby naszej strony kolega @czujny zapewni dostęp do odpowiedniego kanału głosowego. Dane o dostępie udzielane będą na życzenie uczestnikom, gry zespołowej

============================================================================
UWAGA! Instrukcja używania TeamSpeak (wg. kol. Czujny).

Używanie jest bardzo proste.
- Uruchamiasz program.
- W polu server adress wpisujesz adres IP 89.25.239.18
- W polu login podajesz dowolnie wybrany pseudonim i OK.
Później, po zalogowaniu, (serwer nazywa się CFC) w lewym oknie masz listę kanałów. Szukasz kanału numer 115, klikasz nań żeby otworzyc listę pokoi, a nastepnie klikasz dwa razy w pokój Stalker Zone [sentinel], na żadanie wpisujesz hasło 'aos' , mówisz dzień dobry i gotowe. :thumbsup:

UWAGA: Kanał 115 nie należy do nas i jest zamknięty hasłem. Gracze w Stalker Online maja do dyspozycji pokój (podkanał) o nazwie Stalker Online do którego wstęp jest wolny dla każdego chętnego po podaniu hasła ' soa '

Oczywiście należy zaopatrzyć sie w słuchawki z mikrofonem (najlepiej) albo miec do dyspozycji osobno słuchawki i mikrofon.

Edited by portals
Poprawiłem nazwe pokoju według info @MiedzianeJaja
  • Positive 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity