Jump to content

trurl3

Doświadczony tłumacz
 • Content Count

  1112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

trurl3 last won the day on May 11 2019

trurl3 had the most liked content!

Community Reputation

277 Przyjacielski

3 Followers

About trurl3

 • Rank
  Tłumacz
 • Birthday 12/17/1952

Contact Methods

 • MSN
  trurl3
 • Skype
  trurl3
 • GG
  8090111

Profile Information

 • Ruble
  11115
 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  AMD Phenom II 950 3.8 GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Broń Główna
  Winchester Kniazia
 • RAM
  12GB
 • Karta graficzna
  NVIDIA GeForce GTX 1050
 • System operacyjny
  Windows 10 64 bit

Recent Profile Visitors

10853 profile views
 1. trurl3

  OP-2.1

  Ja też się pojawiam, ale jeszcze rzadziej niż @Metek58... W każdym razie czasem zaglądam, w miarę możliwości. Cala zasługa sukcesu tłumaczenia należy się @kobalowi i @Metkowi w drugiej kolejności. Ja pomagałem ile mogłem, aczkolwiek jakiś wkład mam... Miłego grania !!
 2. trurl3

  OP-2.1

  Mnie unpoacker zadziałał, ale samo włączenie jest nieco problematyczne - nie wiesz czy działa bo niby nic się nie dzieje. Inna sprawa że rozpakowke robiłem po 1 patchu... Czerwony napis Develoer Mode to normalka - ten mod tak ma. Autorzy twierdzą, że z czasem to ma byc usunięte. Ale tak czy inaczej nie udało mi się zastosować żadnej poprawki pomimo zmiany w fsgame.ltx która powinna umożliwić korzystanie z gamedata. Edycja: Rzeczywiście, po zainstalowaniu 3-go patcha chyba ten sposób nie działa
 3. trurl3

  OP-2.1

  No to początek zrobiony. Teraz trzeba zrobić użytek z tego rozpakowania... ;). A chyba nie będzie łatwo - podejrzewam że antycheat może trochę nabruździć
 4. trurl3

  OP-2.1

  W poprzednim poście dałem link do strony. Tam też można pobrać ten patch, NO nie całkiem. Tam jest wersja xCore pod trzeci patch - cokolwiek to ma znaczyć. Trzeci patch mozna pobrać stąd: http://stalker-worlds.ru/forum/topic/10555-ofitcialnaia-tema-moda-obedinennyj-pak-21-opis/#entry308525 Albo z mojego Dropboxa: https://www.dropbox.com/s/wv1l7t48oghju1e/op-2.1-patch3k.exe?dl=0 A tu jest Unpacker o którym pisałem: https://www.dropbox.com/s/on22t1hc3gzb0hr/gamedata_unpacker.7z?dl=0
 5. trurl3

  OP-2.1

  Poszukam, gdzie to znalazłem. A jak by co dam link do swojego dropboxa. Ale dopiero po południu. OK, znalazłem. Na tej stronie: https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/ w spojlerze: Распаковка модификации: Sa instrukcje zastosowania skryptu a także gotowe rozpakowane pliki aż do 3-go patcha. Jak by co, to tu jest rozpakowanie pokazane na YouTube: Ja gdzieś indziej znalazłem jeszcze gotowy skrypt z możliwością wyboru rodzaju rozpakowania, ale na razie nie mogę tego znaleźć . Różnica jest taka, że tam był zamieszczony gotowy skrypt, a tu jest tylko treść skryptu. W każdym razie to działa. Inna sprawa, że opisano tutaj także kilka poprawek, których nie udało mi się uruchomić w grze, nie wiem dlaczego. Prawdopodobnie ni spełniłem jakiegoś warunku
 6. trurl3

  OP-2.1

  Co prawda to prawda... Ale tak naprawdę najlepiej tłumaczy się samemu... Tylko że jest to zadanie niemalże ponad siły dla jednego. Wiem coś o tym . Co do rozpakowania - znalazłem w materiałach skrypt specjalnie do rozpakowania OP-2.1, a przynajmniej tak twierdzi autor. Rozpakowanie ma być przeprowadzane przy udziale silnika gry... Kopiuje się go do katalogu gry i po jej uruchomieniu wybiera kombinacje klawiszy. Rzeczywiście powstaje folder 'unpacked' zawierający ponad 13 GB treści jeśli wybierze się opcję rozpakowania wszystkiego. Widziałem także gotowe wypakowane foldery ze skryptami, ale nie wiadomo z jakiej wersji gry ... w tej chwili jest już dostępny trzeci patch kumulatywny .
 7. trurl3

  OP-2.1

  Heh, kochani, dziękuję za odzew, ale nie podejmuję się organizować tłumaczenia... Trochę wypadłem z kursu. Ale przynajmniej w ten sposób @kobal będzie wiedział, że ekipa się tworzy. Potrzebny jest prowadzący... Myślę, że wykorzysta zgłoszenia.
 8. trurl3

  OP-2.1

  No to do boju... Odkurzam narzędzia i wiedzę o plikach. Nie poczuwam się do organizacji ekipy, ale myślę, że każdy weteran się przyda - witam Czujnego!
 9. trurl3

  OP-2.1

  Chętnie pomogę, mam trochę czasu... emerytura... Widzę, że w tym modzie pliki tekstowe są wielojęzyczne. to może (może) trochę ułatwić tłumaczenie.
 10. trurl3

  OP-2.1

  Sprawdzę, ale przy pierwszym uruchomieniu HUD był. Chciałem zmienić język na eng i już potem nie było. ----------- Rzeczywiście, pomajstrowałęm przy plusie na numerycznej i pomogło.
 11. trurl3

  OP-2.1

  Zobaczymy i to, i to... Na rosyjskich forach piszą tylko o plusie na numerycznej. Ew. zapisać, zacząć nową grę i jeśli pojawi się HUD, wczytać ostatni sejw. Tylko to: jeśli... Może trzeba zaczynać do skutku... Ja zaczynałem dwa razy ale HUD się nie pojawił w nowych grach.
 12. trurl3

  OP-2.1

  Daje się rozpakować, a to już stwarza perspektywy dla tłumaczenia... Edycja: Dało się rozpakować... Kusi żeby zajrzeć w pliki tekstowe...
 13. Tu link do przetłumaczonego, działającego spawnera do OP-2. https://www.dropbox.com/s/2pij9gm833sstnc/Spawner OP-2 PL.7z?dl=0 SPawner działa i robi co trzeba, jest dostosowanay do spolonizowanego OP-2 z patchem z 23.02.2018. Co nie znaczy, żę nie będzie działał z poprzednia wersją, ale nie sprawdzałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity