Jump to content

WARGAME Zimna wojna


czernobyl10
 Share

Recommended Posts

Panowie jeżeli ktoś gra w tą gre to moje pytanie dotyczy sektorów pomocniczych. Są zadania poboczne(zdobądź sektor) w sektorach pomocniczych znajdują się magazyny przeciwnika. Zawsze niszczyłem magazyny, teraz chce wiedzieć jeżeli zdobęde magazyn przeciwnika i postawie w jego pobliżu moją jednostke dowodzenia i jednostkę wsparcia to będzę mógł wzywać własne, dodatkowe jednostki na pole walki? Polecam tą grę wszystkim fanom RTS, gra trudna i wciągająca, walczące siły wymagają uzupełnienia zapasów. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Problem rozwiązany, brnę dalej w tą gre i powiem jedno jest ciekawie i bardzo ciężko. Trzeba stawiać na zwiad, wojska pancerne, piechote, artylerie. Przydatne jest lotnictwo, chodzi o śmigłowce wyposażone w broń przeciwpancerną. Świetnie się gra w multi, tam zdobywamy doświadczenie i gwiazdki dowodzenia służące do odblokowywania kolejnych jednostek NATO i UW. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem tą grę, była w CD Action razem z Painkillerem nowym na steama. Troszkę pograłem, ale faktycznie diabelsko ciężka. Chciałem popykać Układem Warszawskim ale już w misji szkoleniowej odpadłem bo nie wiedziałem o co chodzi. Nie mam siły na tą gre, dla mnie za ciężka. Ale to nie zmienia faktu że koniec końców fajna.

Link to comment
Share on other sites

No taka ciężka nie jest, UW po prostu masa słabych ale dobrze uzbrojonych czołgów jakiś zwiad z przodu i jazda na "pałe" PS: BWP jest bardzo tani i słaby ale w dużych ilościach spokojnie Abramsy załatwi za pomocą PPK. Piechota z PPK też jest bardzo skuteczna. Główna przewaga UW to rakiety, nawet słaby czołg ma dużą siłę ognia.

Link to comment
Share on other sites

Gram trochę w internecie, powiem panowie że wymiata. Nad wszystkim trzeba panować. Najlepsze gdy gościowie którzy tworzą z tobą zespół nagle poddają się i cała masa wali na ciebie. Nie masz szans. Kampania UW pierwsza misja na obecną chwilę jeszcze nie przeszedłem ale mam koncepcje jak ją przejść. Agrael spróbuj i nie poddawaj się naprawdę warto. Podobna gra to R.U.S.E. tylko że tam walczysz w czasie II WW.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity