Skocz do zawartości

Call of duty-nowy CD Key


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam takie pytanko.Otóż pewnego czasu kupiłem Call Of Duty Modern Warfare nie na steama i grałem sobie na multi i pożyczyłem grę kumplowi i żałuję tego do dziś bo nie mogę przez tego chama teraz grać bo siedzi na tym bez przerwy i otóż moje pytanko jeśli kupię nowy CD Key i go wprowadzę w ustawieniach to muszę wszystkie osiągnięcia od nowa czy wtedy tylko Cd Key się zmienia i nie ma różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie podczas grania w obojętnie jaką grę co jakiś czas minimalizuje do pulpitu.Nie wyłącza ale minimalizuje grę jest to niezwykle wkurzające raz właśnie na multi podczas rzutu granatem mi się to zdarzyło i <furia> bo wybuchł pode mną ><. Da się to jakoś naprawić bo dostane niedługo wnerwu że komputer przez okno kiedyś wyleci :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jak coś nie działa jest reinstalka windowsa

Większej bzdury dawno nie czytałem.

Dziwna sprawa nigdy czegoś takiego nie miałem, zainstaluj Anti-Malware i przeskanuj dyski. Jeżeli nic nie wykryje to dobrze było by przeskanować jeszcze jakimś dobrym antywirusem typu Norton. To prawdopodobnie jakiś wirus złośliwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz w zdjęcie to się otworzy w formacie 1600x1200

A co najlepiej wyłączyć z tego i co się wiążę z wyłączeniem?

A czego wyłączenie mogło by spowodować niestabilność czy coś w tym rodzaju?

musisz rozsunąć nazwy bo nic nie widzę. I nie rób całych pulpitów a tylko te okienka.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem tak. Awaria sprzętowa, uszkodzenie fizyczne płyty głównej lub zasilacza. Na szczęście akurat zorganizowałem sobie nową płytę a zasilacz był już i tak na ostatnich nogach, więc go bez żalu wyrzuciłem. Najprawdopodobniej winien był właśnie zasilacz, ale dokładnie zdiagnozować nie zdołałem. Potrafiła gadzina poczekać kilka minut i jeśli komputer był nagrzany to ponownie się włączał. Czasami startował natychmiast. Rozwiązanie: wymiana części (drogo!) albo odłączanie od prądu po wyłączeniu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki chyba jedna będę musiał pozostać przy odłączaniu z zasilania bo na wymiane części to kasy ni ma :biggrin:. A mianowicie wracając do Call Of Duty pytanie ogólne mianowicie chodzi mi o Modern Warfare 3 chciałby ktoś może pograć na "przetrwaniu" albo "misje" bo tak samemu to mi się nudzi :biggrin: :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.