Jump to content

Megaupload wraca!


korn06
 Share

Recommended Posts

Dołączona grafika

MEGA, nowy projekt Kima Dotcoma, ruszy 19 stycznia 2013 r. czyli dokładnie rok po zamknięciu Megaupload. Serwis do przechowywania plików ma być "większy, lepszy, szybszy, silniejszy i bezpieczniejszy" od swojego potężnego poprzednika.

Megaupload, serwis do przechowywania i odtwarzania plików, który dziennie odwiedzało 50 milionów użytkowników, został zamknięty 19 stycznia 2012 r. przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Twórców witryny aresztowano zarzucając im nagminne łamanie praw autorskich.

Czytaj też: Megaupload zamknięty. FBI aresztowało założyciela

26 października twórca Megaupload Kim Dotcom poinformował za pośrednictwem Twittera, że nowy serwis MEGA wystartuje dokładnie rok po zamknięciu swojego poprzednika, czyli 19 stycznia 2013 r. Dzisiaj, 28 grudnia, Dotcom zapowiedział wyjątkową konferencję prasową "inną niż wszystkie". "Spodziewajcie się konferencji prasowej innej niż wszystkie. Znacie mnie. Nie robię małych rzeczy" - napisał na Twitterze.

W nowym portalu będzie można przechowywać i dzielić się m.in. zdjęciami, muzyką i filmami, a pliki będą trafiały do tzw. chmury. Nie będzie konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. Twórcy serwisu zdradzają, że każdy użytkownik będzie dysponował specjalnym kluczem do przechowywanych pików, do którego dostępu nie będą mieli założyciele witryny. Ma to im zapewnić nietykalność. Nowy serwis mają również chronić serwery rozproszone po całym świecie.

Kim Dotcom zapowiedział, że nowy serwis będzie dostępny w tak dużej liczbie języków, jak to tylko możliwe. Prosi jednocześnie o kontakt wszystkich tłumaczy-wolontariuszy. Twórca witryny obiecał również, że wybrani przedstawiciele mediów otrzymają dostęp do MEGA na 48 godzin przed "odpaleniem" serwisu.

Czy MEGA powtórzy sukces Megaupload i uniknie spektakularnego zamknięcia?

http://www.wiadomosc...niu_255461.html

  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cierpliwości niedługo się dowiemy.. :smile: . Byłoby dobrze gdyby istniał kolejny dobry serwis plików free.

Serwis ruszył można dodawać pliki free, można utworzyć konto free, można utworzyć konto PRO. Darmowe konto ma 50 GB pojemności. Cytat z centrum pomocy...https://mega.co.nz/#help_account

Co otrzymuję w darmowym koncie?

Globalnie dostępna, wysokiej jakości, bezpieczna chmurka do składowania plików z 50 GB pojemności pamięci.

Jeżeli potrzebujesz więcej, możesz wybrać konto Pro.

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Ej ale rejestracja jest na pewno 100% free? Bo nie chciałbym później bulić za to...A jest tak że jak się przekroczy 50GB to trzeba płacić czy wtedy zawieszają konto czy coś w tym stylu...

Masz opisy w języku polskim wystarczy poczytać, a jeżeli jest free to znaczy że jest free. Konto premium ma nazwę PRO. Jeżeli free jest za małe to kupujesz PRO lub otwierasz kolejne free pod warunkiem, że masz zmienne IP i po kłopocie.. :smile: . Dysk 50 GB to bardzo dużo na pliki do bieżącego użytku.
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity