Skocz do zawartości

Company of Heroes 2 już niedługo!!


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy którzy grali w Company of Heroes 1 wiedzą na czym polega gra. Dla tych co nie wiedza kilka zdań wprowadzenia:

Scenariusz niniejszej pozycji otwiera moment słynnego morsko-powietrznego desantu Aliantów w Normandii, zaciekle bronionej przez okupacyjne wojska III Rzeszy. Kampania dla pojedynczego gracza, niczym wysokiej klasy film fabularny, przedstawia losy dzielnych amerykańskich żołnierzy z tytułowej „Kompanii Bohaterów”. Natomiast tryb multiplayer umożliwia zabawę (sieć lokalna, albo Internet) maksymalnie ośmiu osobom, kontrolującym siły sprzymierzone lub dowodzącym Niemcami. Naturalnie twórcy zaimplementowali mnóstwo autentycznych lokacji, maszyn militarnych itd. Opis z www.gry-online.pl

A teraz od siebie: w grze jest wiele możliwości. Jest 5 kampanii :Inwazja na Normandie gracz wciela się w dowódce sił Amerykańskich atakujących siły Wehrmachtu.

Operacja Market Garden gracz wciela się w dowódce Panzerwaffe

Wyzwolenie Cean gracz wciela się w dowódce sił Brytyjskich i walczy z Wehrmachtem

Po zakupieniu dodatku Tales of Valores jest dostępna możliwość jazdy czołgiem klasy Tygrys ten element został dopracowany tak że sam steruję się czołgiem jest możliwość strzleania i niszczenia wszystkiego co się po drodzę napotka.

Atak na Groble gracz ma możliwość dowodzenia i tak jak w przypadku jazdy Tygrysem można niszczyć piechotą co się napotka ale tak jak pewnie wiecie że trwa to dłużej :thumbsup:

Jest także dodatek Bitwa pod Falaise w których ochrania się wycofujący sie konwój Niemieckich żołnierzy.

Dlatego według mnie opłaca się zainwestować trochę więcej grosza i bawić się w nieskończoność :thumbsup:

Jest także opcja Potyczka w których gracz dobiera sobie kim chce grać oraz przeciwko komu można dobrać także poziom trudnośći CPU. Gracz ma także możliwość grania wszystkimi jednostkami którymi grał w kampanii.

Gra jest po prostu świetna została wydana w 2006 roku a efekty są na poziomie no może nie dzisiejszego Battelfielda ale powiedzmy że jest blisko. Grafika jest tak realistyczna że tak jak napisali autorzy z gier on line.pl przypomina ona film wojenny. Dzwięki audio także są zaskakujące gdy pierwszy raz grałem i wystrzelił czołg to aż mnie ciary przeszły.

Tutaj zamieszczam gameplay

https://www.youtube....h?v=QaWCIx8Ed1g

A wracając do tematu premiera gry Company of Heroes 2 jest przewidywana na 1 kwartał 2013 roku więc to już niedługo. Według mnie gra ta zasługuję na dużo uwagi bo proszę zauważyć że w 2006 roku została wydana gra która do dziś ma miano świetnej, a bardziej zachęcające dla nas Stalkerów jest to że w CoH2 zostaną dodani Sovieci i ich wojska.

Tutaj zamieszczam screeny do CoH2 oraz dokładniejszy opis gry

http://www.gry-onlin...16.asp?ID=18362

A tutaj krótki trailer gry

https://www.youtube.com/watch?v=6IOOYqPYckk

Według mnie nie ma lepszej gry strategicznej niż ta jeśli nie graliście w CoH1 to naprawdę musicie w to zagrać :thumbsup:

//

Stale śledzę poczynania z CoH2 dlatego gdy pojawi się na rynku to was poinformuje :thumbsup:

//

Przed chwilą znalazłem jeszcze kilka informacji wyczytałem z 1 zdania już że system pogodowy zachwyca i jest jak prawdziwy

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=8464

http://www.gry-onlin...ra.asp?ID=12443 <--- a tu macie stale dodawane newsy o poczynaniach z grą

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie owszem świetna gra, ale sprawdzcie równiez serie: Men of War - w tej grze trzeba dbać o każdego żołnierza a poziom trudności wysoki; R.U.S.E - wykorzystanie strategii i taktyki w realiach II WW; Wargame - EE świetna i trudna strategia w realiach "możliwego" konfliktu w latach 70 XX wieku; WiC Copleet Edytion - świetna i trudna strategia w realiach wojny USA-ZSRR. Osobiście polecam :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną wersje gry, konto tworzysz na stronie relic i masz dostęp do multi. Wczoraj spędziłem kilka godzin na froncie wargame-ee, powiem jedno opl, pancerne i piechota wszystko musi być połączone. Dla smaczku twórcy wargame-ee nt bieżący rok zapowiadają wydanie nowej gry w której walki toczyć będą się w Europie na wielkich, wiernie odwzorowanych mapach. Można będzie grać wojskiem naszej RP, w walkach wezmie udział lotnictwo. Multi do 16 graczy na mapie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.