Skocz do zawartości

Z życia w Zonie


Joshi aka Endeavour
Wiadomość dodana przez Meta,

Załączony link już nie jest dostępny, ale chodzi oczywiście o ten filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4B3OaZWD5ZI

Rekomendowane odpowiedzi

Istna gratka dla fanów Zony. Krótki, bo 46-o sekundowy filmik nagrany z perspektywy wojskowego helikoptera. Stalker ścigany przez Zombie. Dać na duży ekran i nic tylko wczuć się w klimat;)

UWAGA! Koniecznie z dźwiękiem, tak aby było słychać rozmowy wojskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd wiadomo że to akurat ze stalkera ? widziałem wielokrotnie ten filmik, i tak naprawdę nie wiem co o tym myśleć, komentarze były i takie .. że to real. Może i jestem łatwo wierny, ale nigdy wcześniej nie spotkałem się o tym żeby ten film był powiązany ze stalkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można chociażby zobaczyć adnotację osoby która dodała ten filmik. Wyświetla się na początku po lewej stronie. Poza tym to typowo przypomina Stalkera, temu chyba się nie da zaprzeczyć?:) Długi płaszcz, opuszczone tereny, karabin, zombie, wojskowy helikopter- wszystko układa się w spójną całość. Poza tym nawet gdyby filmik ten nie był stworzony z myślą o Stalkerze, to i tak do złudzenia go przypomina. I to chyba najważniejsze. Co do tego że to filmik z realnych wydarzeń. Gdyby tak było to ten filmik już dawno obiegł by serwisy telewizyjne na całym świecie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.