Skocz do zawartości

Wypady na Generatorach


skhi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na tę okoliczność robiłem save w odległości pow. 50 m od obozów, tzn. poza zasięgiem kontaktu PDA, dodatkowo ściągając biodetektor - jeśli był na pasie. Zauważyłem że wypady - bez wpisów Fatal Error powodowała również sprzedaż stalkerom dodatkowej broni, podczas wczytywania save i przeładowywania przez stalkerów tejże broni - wypad był murowany. Pomijam fakt nie wykonywania zapisów podczas emisji czy nocy zombie. Wypady powodowało również zabicie burera na cmentarzyku przy wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 The Emperor czy twój sposób z wczytywaniem sejwa zrobionego poza zasięgiem bioradaru i po zdjęciu go z pasa (oczywiście z pominięciem emisji i nocy zombi ) był skuteczny w 100% ? Czy zapis robiłeś po zdjęciu bioradaru z pasa ? Pojaśnij szczegółowo twoją metodę .

 

 

Ponawiam pytanie : Czy ktoś ma jakiś inne sposoby aby nie było wylotów po wczytaniu sejwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działający zapis udało się wczytać jesli:

  • odległość od NPC'ów była większa niż zasięg kontaktów w PDA np. w rejonie bagna. (na pł. od wioski).
  • bioradar był ściągnięty z pasa.
  • akcja gry była mało dynamiczna.

Jeśli zrobiłeś zapis w wiosce stalkerów, to jego wczytywanie może (nie musi) być niemożliwe. Skoro moje rady nie sprawdzają się w twoim przypadku, musisz poczekać na inne sugestie forumowiczów, bo tak naprawdę - możemy zgadywać co jest powodem wypadu, ponieważ często logi z CTD nie zawierały konkretów umożliwiających lokalizację problemu.

- sposób nie zawsze działał...próbowałem do skutku czasem po 20 razy.

Edytowane przez The Emperor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki The Emperor za odpowiedź .

 

Poczekamy może ktoś  się jeszcze odezwie w tym temacie bo ja na razie to chyba wszyscy placki pieką i nie wykazują zainteresowania .

Gdyby tak więcej forumowiczów przekazało swoje sposoby to można by opracować jakąś skuteczną metodę na te wypady a to pewnie nie jednego by ucieszyło .

Pozdrawiam i Smacznego jaja Życzę .

Edytowane przez skhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tyle, że całą lokację przeszedłem najszybciej jak się dało, chociaż tego nie lubię, ale ilość wypadów na pulpit zniechęciła mnie do eksploracji Generatorów, podobnie rzecz ma się z ATP, tam również miałem CDT bez wyraźnego powodu - taka już jest Solijanka, trzeba dużo cierpliwości a skoro jesteś na Generators, to widzę że i tobie jej nie brakuje.P.S  Pozdrawiam i również życzę najlepszego w te święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.